2010. Február 22. 07:40, hétfő | Helyi
Forrás: Nyugathír

Kétgólos győri BL-győzelem a Lipcse ellen: az ETO megküzdött a sikerért

A Győri Audi ETO lányai a középdöntőben pontot eddig még nem szerző németekkel játszottak. A HC Leipzig jól tartotta magát a BL-találkozó során, ráadásul a győriekn&

60 perc Pálinger még véd két hatalmasat és megvan! 21-23!!! megvan az idegenbeli győzelem!

60 perc Pálinger véd, Konkoly időt kér!!

60 perc Amirom bomba gól! 21-23

59 perc jön a válasz 21-22

58 perc Pálinger megint...Mravikova elöl eredményes 20-22

57 perc Amorim gyorsan válaszolt 20-21

57 perc Wiren ismét 20-20

56 perc Amorim a keresztbe tett labdát a hosszúba lövi 19-20

55 perc Wiren egy gyors indítás végén egyenlít 19-19

54 perc ommudsen sajnos belövi a hetest, Kovacsics ellen ítélték 18-19

53 perc Pálinger ziccert fog, Spiridon szenzációs labdát tesz Mika elé, ő pedig a kilencediket vágja 17-19

52 perc ember előnyben Vérten húzzuk a labdát, de sajnos hibázik

50 perc Spiridon 3 emberrel a nyakában fordul be, Bradeanu belövi!!!!!!!! 17-18

49 perc Bradeanu egalizál 17-17

48 perc Spiridon hihetetlenül szemfülesen beállóból lő gólt. 17-16

47 perc a két spanyol bíró rendkívül kétséges ítéletekkel nehezíti a helyzetünk, Augsburg végül kihasználja 17-15

44 perc megjáratjuk a labdát Amorimra megy a figura 16-15

43 perc Bradeanut is kiküldik, Kudlacz ezt könnyet használja ki 16-14

42 perc szépen teszik le szélre a labdát a németek Ulbricht pedig belövi 15-14

41 perc Amorim verekszi át magát a falon 14-14

40 perc kimaradnak a helyzetek, mind a két oldalon, Amorim viszont megtalálja a helyet, Spiridon készít elő szépen 14-13

38 perc Bradeanu hetest értékesít 14-12

37 perc gyorsan kapjuk a következő, Mravikova hibája után, Ulbricht 14-11

36 perc már régóta támad a Lipcse Pálinger véd. A túloldalon Vérten hibázik, Kudlacz viszont nem. 13-11

35 perc 2 perces kiállításon mez tépésért Ulbricht, Amorim alulról próbálkozik. A védekezésnél őt küldik ki, semmi nem volt.

34 perc pattog a kapu előtt a labda, Rösler eszmél leghamarabb 12-11

33 perc Pálinger ismét véd. Amoroim bejátszásából , Mravikova felkanyarodik és lő. 11-11

32 perc A kicsit betegen játszó Amorim óriási gólt vág a német kapuba. 11-10

31 perc Ommudsen Spiridon kiállítása után a 7m-est belövi. 11-9

31 perc: Beáll Amorim Kovacsics helyére. Az első félidőben Misi sajnos több helyzetet is elhibázott.

30 perc: Bradeanu a legeredményesebb ETO-játékos. 10-9. Ulbricht kap két percet. Ez a félidei eredmény.
27 perc: Spiridon zsinórban kétszer is betalál a hazaiak kapujába. 9-7. Ommundsent továbbra sem tudjuk tartani. 10-8. Bradeanu 4. találatát szerzi. 10-8.
23 perc: Rövidzárlat a mieinknél... Augsburg-gól. 7-5. Ommundsen, majd emberhátrányban Müller is eredményes. 9-5.
17 perc: Pálinger fantasztikus formában van, több ziccert védett egymás után. Bradeanu góljával visszavette a vezetést az ETO. 3-4. Augsburg találatával tartja a lépést a Lipcse. 4-4. Ommondsen majd pár másodperccel később Bradeanu is eredményes. 5-5. Müller első góljával 6-5.
10 perc: Bradeanu találatával jutott előnyhöz az Audi ETO. 1-2. Nem sokkal később Holmgren is betalált. 2-2. Ulbricht fordított. 3-2. Mravikova is megszerzi első találatát. 3-3.

5 perc: A találkozón a hazai csapat szerezte meg a vezetést Ulbricht góljával. 1-0. Vérten egyenlített. 1-1.

HC Leipzig - Győri Audi ETO KC 21-23 (10-9)
Lipcse, Arena, 3500 néző
vezeti: Gregorio Muro San Jose és Alfonso Rodriguez Murcia (ESP)
HC Leipzig: Schülke(12) - Kudlacz(14), Müller(22), Ommundsen(3), Ulbricht(5), Eriksson(11), Holmgren(4,) Rösler(15), Schulze(13), Wiren(17), Augsburg(7), Daniels(8), Plöger(25),
Győri Audi ETO: Pálinger Katalin, Vérten Orsolya, Simona Spiridon, Eduarda Amorim, Kovacsics Anikó, Aurelia Bradeanu, Hornyák gnes, Katarina Mravikova, Orbán Adrienn, Mayer Szabina, Deáki Dóra, Szölösi Patricia, Virágh Noémi, Oguntoye Viktória.

2024. Április 18. 09:15, csütörtök | Helyi

Igenis hatékonyan lehet otthon dolgozni – Home office-t és magas béreket akarnak a mai fiatalok

Modern munkakörülmények, versenyképes bérek, otthoni munkavégzés lehetősége – sorolta a Győri Hírek kérdésére Zentai Effi, a győri Széchenyi István Egyetem karrier-szakreferense

2024. Április 18. 08:14, csütörtök | Helyi