Hírek
2010. Április 13. 14:27, kedd |
Kék hírek
Forrás: HírTV
Kétszer döfte élettársa hátába a konyhakést
Konyhakéssel szurkálta meg élettársát egy 50 éves nő Kecskeméten. A férfinak szerencséje volt: a kés pengéje egyik döfésnél sem ért létfontosságú szervet - értesült a HavariaPress.
Hétfőn történt az eset a kiskunsági megyeszékhely egyik lakásában. A nő és 44 éves párja összeveszett, a heves szóváltás közben pedig előkerült egy konyhakés. A nő a kést kétszer a férfi hátába vágta, de nem talált el létfontosságú szervet, így a megszurkált ember könnyűnek tekinthető sérüléseket szenvedett. A rendőrök a nőt a helyszínen elfogták, őrizetbe vették, s emberölés kísérlete miatt indítottak vele szemben eljárást.
Havaria Press
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 18. 16:00, szerda | Kék hírek
Felszámolták a budakeszi droglabort
Magyar–lengyel nyomozók együtt csaptak le arra a kábítószert előállító csapatra, akik a budapesti éjszakában árusították illegális szereiket.
2026. Február 15. 13:00, vasárnap | Kék hírek
Leragasztotta a síró gyermek száját egy bölcsődei nevelő
Az Érdi Járási Ügyészség kiskorú veszélyeztetésének bűntette és más bűncselekmények miatt emelt vádat egy bölcsődei nevelőnővel szemben, aki két kisgyereket bántalmazott.
2026. Február 15. 08:42, vasárnap | Kék hírek
Egy Aston Martinnal okozott halálos balesetet Győrben
A Győri Rendőrkapitányság büntetőeljárást indított a 33 éves sofőr ellen.
2026. Február 14. 15:00, szombat | Kék hírek
Marihuánát rejtett az egzotikus édesség
Thaiföldről rendelte a csomagot a vietnámi férfi, a kézbesítővel együtt kopogtattak a rendőrök.
