Városlista
2026. május 6, szerda - Ivett

Hírek

2013. Január 30. 12:24, szerda | Belföld
Forrás: MTI

Ketten meghaltak egy balesetben az 51-es főúton Kiskunlacházánál

Ketten meghaltak egy balesetben az 51-es főúton Kiskunlacházánál

Ketten meghaltak, hárman pedig megsérültek, amikor frontálisan ütközött egy személyautó és egy kisteherautó szerda reggel az 51-es főúton Dömsöd és Kiskunlacháza között - közölte a katasztrófavédelem és a mentők szóvivője az MTI

Spitz Alexandra Pest megyei katasztrófavédelmi szóvivő tájékoztatása szerint a ráckevei és a szigetszentmiklósi tűzoltók csak feszítő-vágóval tudtak hozzáférni a személyautó roncsai közé szorult sérültekhez.
Az 51-es főút 45. kilométerénél történt karambol miatt az érintett útszakaszt lezárták, a forgalmat Apaj felé elterelik - írta honlapján az Útinform.
Győrfi Pál, az Országos Mentőszolgálat szóvivője az MTI érdeklődésére elmondta, hogy hat mentőautóval vonultak ki a helyszínre, de egy idős nőn már nem tudtak segíteni, míg egy férfi a kórházba szállítás közben halt meg.
Három embert a fővárosi baleseti intézetbe, illetve a Merényi Kórházba vittek, közülük egy nő súlyos koponyasérülést, egy férfi súlyos mellkasi sérüléseket szenvedett, míg egy ember könnyebben sérült meg - tette hozzá.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 05. 14:00, kedd | Belföld

A közlekedésfejlesztésre fordítható uniós források hazahozataláról tárgyal Brüsszelben Vitézy Dávid

A közlekedés- és infrastruktúrafejlesztésre fordítható európai uniós források minél gyorsabb hazahozataláról és felhasználásáról kezd tárgyalást a közlekedési és beruházási miniszteri poszt várományosa Brüsszelben

2026. Május 05. 11:00, kedd | Belföld

Magyar Péter: szabad tudomány nélkül nincs szabad ország

2026. Május 05. 09:00, kedd | Belföld

Radnai Márk: Balásy Gyula próbálja felmenteni magát, de semmi sem lesz elfelejtve

Balásy Gyula a NER multimilliárdosa elcsukló hangon próbálja felmenteni magát