Hírek
2012. Április 22. 13:32, vasárnap |
Kék hírek
Forrás: MTI
Kettős Gyilkosság Győrben
Egy presszó tulajdonosa engedéllyel tartott sörétes puskájával lőtt meg két vele vitatkozó embert Győr Sziget városrészében, a sérültek életét a mentők egy órás helyszíni küzdelemmel sem tudták megmenteni.
Lövöldözés volt vasárnap délben Győr belvárosában, ketten meghaltak - erősítette meg az MTI értesülését a megyei rendőr-főkapitányság szóvivője. A rendőrség lezárta a helyszín környékét, vagyis a Bercsényi-ligetben levő presszóhoz vezető utakat.
Kocsis Tünde szóvivő szerint régebb óta haragos viszonyban volt a Bercsényi-ligeti vendéglátóhely 30 év körüli tulajdonosa és vele egykorú két áldozata. Utóbbiak egy társasággal szombat este a vendéglátóhelyen szórakoztak. Az éjszakába nyúló mulatozás végén, hajnalban a tulajdonos kitette az utcára a társaság néhány, hangoskodó tagját.
A két későbbi áldozat emiatt délelőtt 11 óra tájban visszament "felelősségre vonni" a presszóst, aki vita után az utcán adott le rájuk egy-egy lövést - tette hozzá a szóvivő. A Kisalföld című helyi újság úgy tudja, a tulajdonos egy sörétes puskával lőtte mellbe az egyik férfit. A másik egy autóval akart elmenekülni, őt a szélvédőn át lőtte le. A Kisalföld információi szerint a tettes értesítette a rendőrséget.(a felhasznált kép illusztráció)
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 03. 07:40, szerda | Kék hírek
Letartóztatták a budapesti szórakozóhelyen történt halálos bántalmazás gyanúsítottját
Elrendelte a Budai Központi Kerületi Bíróság kedden annak a férfinak a letartóztatását, aki a gyanú szerint egy budapesti, belvárosi szórakozóhelyen agyonütött egy másik vendéget - közölte a Fővárosi Törvényszék az MTI-vel.
2025. November 30. 08:55, vasárnap | Kék hírek
Meghalt a kórházban egy férfi, akit egy V. kerületi szórakozóhelyen bántalmaztak
Meghalt a kórházban egy férfi, akit egy fővárosi, V. kerületi szórakozóhelyen bántalmaztak szombat éjjel - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) a police.hu oldalon vasárnapra virradóra.
2025. November 17. 07:31, hétfő | Kék hírek
Országos közlekedésbiztonsági ellenőrzés kezdődik a közutakon
Elsősorban a tehergépjárművek és autóbuszok, valamint vezetőik ellenőrzésére terjed ki az az országos közlekedésbiztonsági akció, amely ma kezdődik a közutakon.
