Hírek
2020. Március 05. 07:46, csütörtök | Bulvár
Király Viktor eltörte ikertestvérének orrát

Viktor volt az erőszakosabb.
A Life TV műsorában, Szulák Andreának a Nyugi! Köztünk marad-ban mesélt az esetről és arról, hogy miért ferde az orra.
Tíz évesek sem voltak, amikor egy konzoljátékkal lepték meg őket a szüleik. Ikreknek egy távirányítót adni azonban nem volt megfontolt döntés, vélte Király Viktor utólag.
Ő kaparintotta meg a játékot, míg testvére, Ben csak mögötte ácsorgott, de amikor hadonászni kezdett, Viktor hátracsapott: így tört el az orra. A bosszúra két évet várt Ben, akkor ütött vissza más helyzetben.
Forrás: origo.hu
Kép: Life TV
Ezek érdekelhetnek még
2021. Február 24. 18:01, szerda | Bulvár
Beatles-mesterszakot hirdetett a Liverpooli Egyetem
A világon elsőként hirdetett mesterszakot a The Beatles együttes zenei hatásáról és örökségéről a Liverpooli Egyetem.
2021. Február 24. 13:09, szerda | Bulvár
Újraindult a nemi erőszak miatti nyomozás Gérard Depardieu ellen
Újraindult a nyomozás Gérard Depardieu francia filmsztár ellen egy 2018 nyarán elkövetett állítólagos szexuális zaklatás és nemi erőszak ügyében. A nyomozás már 2020. december 16-án elkezdődött
2021. Február 24. 10:00, szerda | Bulvár
Főzzünk Robival! Chili con carne - VIDEÓ
Itt ma még a bab is hús? :) Robi egy Chilis babot készít nekünk! :)
2021. Február 24. 08:46, szerda | Bulvár
Julia Roberts és Sean Penn is szerepel a Watergate-botrányról készülő sorozatban
Julia Roberts és Sean Penn is szerepel a Watergate-botrányról készülő új tévésorozatban - számolt be róla a deadline.com hollywoodi hírportál.