Városlista
2025. december 5, péntek - Vilma

Hírek

2021. Október 16. 18:06, szombat | Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu

Kivégzéssel fenyegetőzött, nem először

Kivégzéssel fenyegetőzött, nem először

A TEK ügyeletesének mondta el tervét a bajai férfi, a rendőrök közveszéllyel fenyegetés miatt indítottak eljárást.

Egy 52 éves férfival szemben folytattak nyomozást a Bajai Rendőrkapitányság egyenruhásai közveszéllyel fenyegetés bűntett miatt. A gyanú szerint a helybéli felhívta a Terrorelhárítási Központ ügyeletét és közölte, hogy fegyvereket fog vásárolni, amelyekkel kivégzéseket tervez a dílerek és bűnözők körében. Azt is elmondta, hogy tervének megvalósításához megvannak a kapcsolatai, és végre is hajtja azt – közölte a rendőrség.

A nyomozás során kiderült, hogy a férfi rendszeresen tesz bejelentéseket, és korábban folyt már ellene hasonló eljárás, azonban ez sem tartotta vissza az újabb fenyegetőzéstől.

Az egyenruhások gyanúsítottként hallgatták ki a férfit, aki beismerő vallomást tett. Az ügy vizsgálatát befejezték, és megküldték az iratokat az illetékes ügyészségnek.

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 05. 07:33, péntek | Belföld

3,1 százalékkal nőtt a kiskereskedelmi forgalom

2025. December 05. 07:30, péntek | Belföld

A minimálbér 11, a garantált bérminimum 7 százalékkal nő

Közvetlenül hétszázezer család jövedelmi viszonyait javítja a jövő évi bérmegállapodás - hangsúlyozta Orbán Viktor miniszterelnök a dokumentum aláírásán csütörtökön Budapesten.

2025. December 04. 07:17, csütörtök | Belföld

A jövő év március-áprilisában kezdik a sorozatgyártást a CATL debreceni akkumulátorgyárában

Jövőre, az engedélyektől függően várhatóan márciusban vagy áprilisban megkezdődik a sorozatgyártás a CATL debreceni akkumulátorgyárában

2025. December 04. 07:16, csütörtök | Belföld

Szalay-Bobrovniczky Kristóf: hathavi fegyverpénzt kapnak a katonák

Hathavi fegyverpénzt kapnak a katonák - jelentette be a honvédelmi miniszter a Facebook-oldalán szerdán.