Városlista
2026. június 20, szombat - Rafael

Hírek

2020. Február 20. 20:40, csütörtök | Külföld

Kizuhant egy kislány az ötödik emeletről, anyja is utána ugrott

Kizuhant egy kislány az ötödik emeletről, anyja is utána ugrott

Megrázó csehországi balesetről számolt be a parameter.sk. Szerda reggel Plzenben egy lakótelepi társasház ötödik emeleti ablakából kizuhant egy kislány. Pár perccel később a kétségbeesett édesanyja is kivetette magát az ablakon.

Reggel fél 9 körül riasztották járókelők a plzeni mentőket és rendőröket a társasházhoz azzal, hogy egy tíz év körüli kislány kizuhant egy ötödik emeleti lakás ablakából. Tíz perccel később, amikor a mentősök már a helyszínen a kislány életéért küzdöttek, és épp a tűzoltók is befutottak, újabb szörnyűség történt. Vélhetően önszántából, a kislány édesanyja is kiugrott az ablakon.

A nő és lánya is súlyos fejsérülést szenvedett, mindkettőt életveszélyes állapotban szállították kórházba. A cseh rendőrség nyomozást indított az ügyben. Azt még vizsgálják, hogy mindketten önszántukból ugrottak-e ki, vagy a gyerek esetében véletlen baleset történt.

Forrás: origo.hu

Kép: Cseh Rendőrfőkapitányság

Címkék: Csehország, Plzen, zuhanás

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 19. 11:00, péntek | Külföld

Ukrajnai háború – Az eddigi legnagyobb dróncsapás érte Moszkvát

Három nap alatt másodszor érte ukrán dróntámadás a Moszkvai Olajfeldolgozó Gyárat (MNPZ), de a keddivel ellentétben csütörtökön már több pilóta nélküli repülőszerkezet is eltalálta a létesítményt.

2026. Június 19. 09:00, péntek | Külföld

Ne várjunk őszig a kéményellenőrzéssel!

2026. Június 17. 14:00, szerda | Külföld

Szerbia és a Mol aláírta a NIS irányításáról szóló részvényesi megállapodást

Aláírták a Szerbiai Kőolajipari Vállalat (NIS) irányításáról szóló részvényesi megállapodást a szerb kormány és a Mol képviselői - közölte a szerbiai közszolgálati televízió (RTS) kedden.

2026. Június 16. 11:00, kedd | Külföld

Kallas: az amerikai-iráni megállapodás első lépés a Hormuzi-szoros megnyitása felé

Az Európai Unió üdvözli az Egyesült Államok és Irán között bejelentett megállapodást, amely első lépést jelenthet a Hormuzi-szoros megnyitása és a közel-keleti konfliktus lezárása felé