Hírek
2010. Augusztus 11. 07:57, szerda |
Bulvár
Forrás: Story Online
Kolleginája mellébe kapaszkodott a Született feleség
Egy barátnő mindig segít a bajban - Teri Hatcher például hagyta, hogy Eva Longoria megmarkolja a keblét, amikor megbotlott mellette.
A sztárok egyre merészebb képeket töltenek fel a közösségi oldalakra, de az e heti nyertes művet kivételesen nem az exhibicionizmus szülte, hanem a véletlen. A Született feleségek hetedik évadjának forgatásán Eva Longoria szeretett volna Teri Hatcherrel egy facebook-gyanús képet, ám amikor mellé állt, megbotlott a magassarkújában. Esés közben pedig megragadta az első dolgot, ami a keze ügyébe kerül - jelen esetben kolleginája jobb mellét. A sokat tapasztalt barátnők persze nem jöttek zavarba az esettől, és a furcsa pózban maradtak, hogy a fénykép mégis elkészülhessen.
Majd Eva gondolkodás nélkül kirakta a művet a profiljára, azzal a kommenttel, hogy Hála Istennek, Teri fantasztikus mellei igaziak, mert így megmentették az eséstől. Mindez pedig úgy vonzotta a népet Tony Parker nejének oldalára, hogy egy apróbb üzemzavar is beállt a site-on.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 28. 18:00, szombat | Bulvár
Bryan Adams decemberben az MVM Dome-ban lép fel
Nyolcadik alkalommal érkezik koncertezni Magyarországra Bryan Adams. A világhírű kanadai rocksztár két évvel ezelőtti estje után december 16-án ismét az MVM Dome-ban lép fel.
2026. Február 27. 14:00, péntek | Bulvár
Szerencsekoncertek tavasszal országszerte az Ötöslottó jegyében
2026. Február 23. 13:00, hétfő | Bulvár
Középkori \"vámpír\" arcát rekonstruálták horvát kutatók
Első alkalommal, több mint négyszáz év távlatából sikerült rekonstruálni annak a férfinak az arcát Horvátországban, akit saját korában vámpírnak tartottak - írta az Index.hr horvát hírportál.
2026. Február 22. 15:00, vasárnap | Bulvár
Ricky Martin július 6-án a Budapest Sportarénában ad koncertet
Újra Magyarországon ad koncertet Ricky Martin. A világhírű latin pop előadó július 6-án a Papp László Budapest Sportarénában lép fel.
