Hírek
2026. Június 19. 08:22, péntek | Helyi
Körbekerítették a színházat, kezdődik a javítás
A Győri Nemzeti Színház ezúton tájékoztatja közönségét, hogy az intézmény épületét érintően megkezdődtek a szükséges veszélyelhárítási munkálatok.
A beavatkozások az érintett homlokzati felületek biztonságos kezelését szolgálják. A munkálatok ütemezetten zajlanak, és a jelenlegi ütemezés szerint több hónapon át tartanak.
„Fontos hangsúlyozni, hogy a Győri Nemzeti Színház működése a munkálatok ideje alatt is zavartalan. Előadásainkat megtartjuk, közönségünket továbbra is folyamatosan fogadjuk, és az épület a munkálatok alatt, valamint azt követően is zavartalanul működik tovább” – olvasható a közleményben.
(Fotó, forrás: Győri Nemzeti Színház)
Ezek érdekelhetnek még
2026. Augusztus 03. 08:13, hétfő | Helyi
Ilyen volt az idei érettségi: könnyebb töri, nehezebb magyar és szinte változatlan matek
Nagyjából így foglalhatók össze a 2026-os érettségi eredményei.
2026. Augusztus 03. 08:07, hétfő | Helyi
Hogy bírják a kánikulát a kukásautón dolgozók?
Nehezen. De „a legnagyobb melegben is helyt áll a győri GYHG” – közölte nemrég a cég. A kukásautók személyzete például jégakkuval ellátott hűtőtáskát visz magával a szokásos, kimerítő körútra.
2026. Augusztus 03. 07:06, hétfő | Helyi
Kamatstop után: nem kell pánikba esni, de érdemes átnézni a hitelt
A kamatstop várható kivezetése sok változó kamatozású lakáshiteles számára jelent fontos változást, ugyanakkor a szakértők szerint a jelenlegi kamatkörnyezet miatt nem kell jelentős törlesztőrészlet-emelkedéstől tartani.
2026. Augusztus 02. 08:24, vasárnap | Helyi
A közétkeztetésről írt a polgármester
A hosszú bejegyzésben a közbeszerzési pályázat részleteiről számol be Pintér Bence polgármester.
