2024. május 5, vasárnap - Györgyi

2012. Május 04. 07:20, péntek | Helyi sport
Forrás: eto.hu

Kupagyőztes a nyugat-magyar válogatott

A Győri ETO FC utánpótlás csapata adta a gerincét annak az U14-es nyugat-magyar válogatottnak, amely egy rangos, 32 csapatos nemzetközi tornát nyert meg Olaszországban.

A csapat hatszor lépett pályára és mindössze egy gólt kapott a 2x25 perces mérkőzésen. A srácok koncentrációjára sem lehet panasz, hiszen az elődöntőben 14, a döntőben 5 büntetőt értékesítettek egymás után - ez is kellett ahhoz, hogy a Maccabi, a Genoa, a Cueno Akadémia, az USA válogatottja és a Sampdoria előtt megszerezzék a győzelmet.

Csoportmérkőzések:

Nyugat-Magyarország - F.Sestrese C. 1919 (olasz) 0-0

Nyugat-Magyarország - Accademia Grugliasco (olasz) 8-0

Gólszerzők: Ködmön Z. (2), Bíró B. (2) Nyakas M., Király T., Varga J., Koncsag M.

Nyugat-Magyarország - A.C.Pedona Borgo S.D (olasz) 3-0

Gólszerzők: Samodai Á., Tóth B. (11-es), Szabó L.

Negyeddöntő:

Nyugat-Magyarország - S.S.D. Argentina (olasz) 4-0

Gólszerzők: Kelemen B., Ködmön Z., Nyakas M., Bíró B.

Figyelem! Könyvpályázat pályakezdő költőknek

A VII. kerület, Erzsébet Város Önkormányzata által kiírt pályázatra olyan magyar nyelven alkotó költők jelentkezését várják, akik még nem rendelkeznek kötettel.

2024. Május 05. 08:16, vasárnap | Helyi

Kezd magára találni a használtautó

Gazdasági Magazinunk legújabb részében foglalkozunk ismét a nyáron induló otthonfelújítási programmal, emellett pedig utánajárunk annak, hogy a tavaly évvégi megtorpanás után milyen irányba tart a használtautó-piac.

2024. Május 05. 07:14, vasárnap | Helyi

Hivatásos művészeket körözött le a győri zenészhallgató

Behán Áron András egyetemista harmadik lett egy olyan zenei világversenyen, ahol hivatásos zenészek is indultak.

2024. Május 05. 06:00, vasárnap | Életmód