Hírek
2016. Március 23. 13:37, szerda |
Helyi
Forrás: Győri ETO KC honlapja
Lakatos Rita újabb díja
Kiváló utánpótlás játékosunk, Lakatos Rita országos elismerést kapott. - olvashatjuk a Győri ETO KC honlapján
A diáksportot tömörítő SIOSZ (Sportiskolák Országos Szövetsége) a tegnapi napon tartotta gáláját, ahol kihirdették az egyes sportágak legjobb játékosait. A leány kézilabdázók között a felnőtt csapatunkban is remek játékot mutató Lakatos Rita lett az év játékosa.
A 16 éves tehetség Dunaszerdahelyről került be az ETO utánpótlás látókörébe, és vált az egyik legígéretesebb játékossá. Bár életkora szerint még ifi, de már a junior csapatunkban, illetve az ETO NBI B-ben kezdte ezt a szezont is. Októberben ő lett az ETO idei Halbritter Mátyás díj kitüntetettje, és a szezon közben az élet úgy hozta, hogy a felnőtt csapatban is kipróbálhatta magát. Rita így már nemcsak felnőtt bajnoki, hanem BL-meccseken is pályára lépett, méghozzá megbízható, bátor játékkal, ezt bizonyítja, hogy eddig hét bajnoki mérkőzésen öt gólt vágott.
Gratulálunk Ritának az újabb díjhoz, és további sok sikert, kitartást kívánunk neki további pályafutása során!
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 08. 08:24, vasárnap | Helyi
Ida-Marie Dahl: „Ez az időszak mindent jelent nekem”
Egy nappal győri bemutatkozása után máris mosolyogva és felszabadultan beszél az első élményeiről Ida-Marie Dahl, a Győri Audi ETO KC nemrégiben szerződtetett kézilabdázója.
2026. Március 08. 08:13, vasárnap | Helyi
Új vezérigazgató irányítja a Graboplast növekedését
Az építőanyag-ipar területén komoly vezetői tapasztalatokkal rendelkező új vezérigazgató került a győri székhelyű Graboplast élére: a Közép-Európában meghatározó padlógyártót 2026 márciusától Járomi Judit irányítja.
2026. Március 08. 07:06, vasárnap | Helyi
Erzsébet liget: kezdődik a felújítás
Kezdődik az Erzsébet liget felújítása Győrben. Első lépésben az utak kapnak új burkolatot, a tervek szerint a kivitelező június 30-áig végez a munkával.
2026. Március 07. 08:11, szombat | Helyi
Elültették Győr szeretetfáját
Szeretetfát ültetett a Helló! Szeretlek Tudatos Vezetők Egyesülete Győrben.
