Hírek
2018. Május 17. 06:30, csütörtök | Külföld
Lélegzetelállító! Egy angyal lebegett a teherautó felett
Kamera rögzítette azt a különleges történetet, amit most emberek tömegei osztanak meg a Facebookon. Egy michigani ember azt állítja, hogy a mozgásérzékelős kamerája rögzített egy angyalt, ahogy az a teherautója felett lebegett.
Érdekes történetről számolt be a Fox News. Az oldal szerint ugyanis sikerült egy angyalt (vagy egy annak látszó valamit) lekameráznia egy tűzoltónak.
Glen Thorman, East Jordan tűzoltóparancsnoka azt mondta, megdöbbent, amikor meglátta, hogy mi lebeg a kamerája felvételén.
Felkiáltott: "Ez egy angyal!" - nyilatkozta a WPBN-TV-nek.
"Alig vártam, hogy elküldjem a feleségemnek, hogy küldje el Deneill lelkésznek. Van egy angyalunk, a kamera egy angyalt rögzített."
Deneille Moes, East Jordan lelkésze azt mondta, hogy elment Tormanhoz, aki megmutatta neki a felvételt. Hűha, ez egy angyal - mondta akkor a lelkész. Nem volt kétséges, hogy amit látunk, az természetfeletti.
Joe Clark, a Glass Lakes fotósa a WPBN-TV-nek azt nyilatkozta, hogy nehéz megmondani, hogy a képen mi látszik valójában, lehet akár egy lepke is.
"Az első fotón feltétlenül lepke alakú." - mondta Joe Clark. De úgy is értelmezhető, hogy szárnyak és egy fej látható. Mivel nincsen egyértelműen a fókuszpontban, nehezen értelmezhető.
Attól függetlenül, hogy angyal vagy csupán egy lepke látható a felvételen, Jordan Rivers eredeti Facebook-posztját már közel ezerötszázan megosztották.
Forrás: origo.hu
Kép: Jordan Rivers/Facebook
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 18. 15:00, szerda | Külföld
Koszovó szerint fenyegetést jelentenek a Szerbia által beszerzett kínai rakéták
2026. Március 18. 13:00, szerda | Külföld
Uniós vezetők: az EU intenzív megbeszéléseket folytat a Barátság kőolajvezeték újraindítása érdekében
2026. Március 18. 12:00, szerda | Külföld
Ukrán kormányfő: Ukrajna megkapta az európai uniós csatlakozás teljes feltételcsomagját
Az ukrán delegáció Brüsszelben megkapta az Európai Uniótól a csatlakozás feltételeit a három utolsó tárgyalási klaszterre vonatkozóan, ezt követi a tárgyalások sikeres lezárása és a csatlakozási szerződés aláírása
2026. Március 17. 12:00, kedd | Külföld
Brit miniszterelnök: Nagy-Britanniát nem fogják belerángatni ebbe a háborúba
Nagy-Britanniát \"nem fogják belerángatni\" az iráni háborúba és a szélesebb térségben kialakult konfliktusba - mondta Keir Starmer brit miniszterelnök a a Downing Streeten tartott hétfői sajtóértekezletén.
