Hírek
2026. Március 10. 07:08, kedd | Helyi
Lépre csalták a főbérlőt, futhat a pénze után
Hónapokig nem fizettek, fenyegetőztek és nem akartak kiköltözni az albérlők egy győri lakásból.
Az ingatlan tulajdonosa elmondta, hiába próbálta jobb belátásra bírni a lakókat, semmi nem segített. Felkereste a rendőrséget is, ahol kiderült, a hatóság előtt nem ismertlen emberekről van szó, ráadásul nem ő lehet az egyetlen áldozatuk.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 09. 10:26, kedd | Helyi
Csajok Miniben…, de nem úgy!
Beszélgetés Buza Zsuzsa rallyversenyzővel az 59. Mecsek Rally előtt.
2026. Június 09. 08:22, kedd | Helyi
Megvan, ki lesz a nyárnyitó koncert fellépője
A hagyományoknak megfelelően június 13-án, szombaton 21 órától nyárnyitó koncerttel kezdődik a programszezont a Dunakapu téren. Kiderült, ki lesz az idei fellépő.
2026. Június 09. 08:08, kedd | Helyi
Köszönet és elismerés a pedagógusoknak Győr városi ünnepségén
A pedagógusok áldozatos munkája előtt tisztelgett Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata a Városházán rendezett pedagógusnapi ünnepségen.
2026. Június 09. 07:08, kedd | Helyi
Női kézilabda BL – Johansson: a Metz volt a legjobb csapat az idényben
Per Johansson, a Győri Audi ETO KC női kézilabdacsapatának vezetőedzője szerint a Bajnokok Ligája vasárnapi döntőjét megnyerő francia Metz HB volt az idény legjobb csapata.
