Hírek
2020. Július 05. 14:36, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti/fotó: MTI/Vajda János
Lezuhant egy vitorlázógép Miskolcon
Felszállás közben a földre zuhant egy vitorlázó repülőgép a miskolci repülőtéren vasárnap délelőtt - közölte a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense az MTI-vel.
Dobi Tamás elmondta: az oktató, egy 55 éves férfi és a tanuló, egy 33 éves nő az elsődleges információk szerint súlyosan megsérült.
Hozzátette: a gép mintegy 15 méter magasságból esett a földre, eddig tisztázatlan körülmények között.
A rendőrség vizsgálja a légi baleset körülményeit.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 22. 07:39, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: a kormány januári rezsistopot vezet be
Januári rezsistopot vezet be a kormány, ez azt jelenti, hogy a januári fűtésnél jelentkező többletfogyasztást, annak költségeit a kormány átvállalja a családoktól - jelentette be a miniszterelnök szerdán a Facebookon.
2026. Január 22. 07:34, csütörtök | Belföld
Adathalászok küldenek csaló e-maileket - figyelmeztet a NAV
A NAV nem küld e-mailt, senki ne dőljön be az adathalászoknak, akik a hét elejétől a NAV nevében küldenek csaló e-maileket - figyelmeztet a Nemzeti Adó- és Vámhivatal szerdai közleményében.
2026. Január 22. 07:32, csütörtök | Belföld
Rendőrség: a Balaton szinte teljes partszakaszán elérte a jégvastagság a biztonságos szintet
A jégvastagság az elmúlt napokban a Balaton szinte teljes partszakaszán elérte vagy meghaladta a biztonságos jégen tartózkodás minimumát - közölte a Somogy Vármegyei Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon szerdán.
2026. Január 21. 07:21, szerda | Belföld
Orbán Viktor: amíg Magyarországon nemzeti kormány van, a Mercosur-megállapodást sohasem hagyjuk jóvá
Amíg nemzeti kormány van Magyarországon, addig a Mercosur-megállapodást sohasem hagyjuk jóvá - mondta Orbán Viktor miniszterelnök kedden a Facebookon közzétett videójában.
