Hírek
2010. Január 26. 14:05, kedd |
Helyi
Forrás: Oxygen Media
Magas a szálló por koncentrációja Győr levegőjének
Győrben, magas a szálló por koncentrációja. A Környezetvédelmi Minisztérium szerint az arra érzékenyeknél kellemetlen tüneteket, esetleg rohamokat is kiválthat a poros levegő. A szakemb
Győrben két mérőállomás van, ahol folyamatosan figyelik az adatokat. A hétvégén az értékek túllépték az egészségügyi határt. Köszönhető a nagy hidegnek és a minimális légmozgásnak. gy a talaj közelében összegyűltek a szennyező anyagok, ez szmog-helyzetet okozhat. Pont egy éve szintén hasonló volt a helyzet, akkor egy jelentősebb mennyiségű csapadék tisztította meg a levegőt.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 13. 08:26, szombat | Helyi
Most kell igazán az összefogás – interjú Dúl Norbert vezérigazgatóval
Nyílt titok a kosárlabda-társadalomban a győri klub nehéz helyzete. Ilyen körülmények között átvenni az irányítást bátor vállalás. Mi motiválta, hogy elvállalja ezt a feladatot? – ezzel a kérdéssel kezdődik az interjú.
2025. December 13. 08:06, szombat | Helyi
Így lesz nyitva a Vásárcsarnok az ünnepekkor
Ünnepi nyitvatartással várja a vásárlókat a győri vásárcsarnok.
2025. December 13. 07:07, szombat | Helyi
A ménfőcsanaki iskolások nyerték a focikupát
A hétvégén rendezték meg a jubileumi, immár 20. Fehér Miklós Focikupát a Szabadhegyi Magyar–Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola tornatermében.
2025. December 12. 10:38, péntek | Helyi
Két generáció, egy szenvedély: A Mihalik-bajnokcsalád
Ismerjük meg Mihalik Mirát, a még csak tizenhét éves autóversenyzőt.

