2020. január 28, kedd - Károly,

2019. Július 29. 08:09, hétfő | Sport

Magyar dobogós a zágrábi Cselgáncs Nagydíjon

A 90 kilogrammos súlycsoportban Tóth Krisztián bronzérmet nyert a Zágrábban rendezett cselgáncs Grand Prix-n.

A judoinfo.hu szakportál vasárnapi beszámolója szerint az MTK Budapest világbajnoki ezüstérmese az azeri Tumajev, a holland Smink és a német Trippel legyőzésével menetelt az elődöntőig, ahol egyik régi nagy riválisával, Beka Gviniasvilivel vívott kiélezett csatát, amelyből a georgiai jött ki jobban.

A bronzmeccsen Tóth Krisztián ismét remekelt, vazaarival győzte le a brit Stewartot, így a harmadik helyen végzett az ötven fős mezőnyben.

Forrás: origo.hu

Kép: syfeed.com

2020. Január 28. 09:18, kedd | Sport

Megváltoztatnák az NBA logóját

Kedd reggel már másfél millió aláírásnál járt az az online felület, ahol azért gyűjtenek aláírásokat, hogy Kobe Bryant emlékére a legendás játékos lehessen látható a liga jelképében.

2020. Január 27. 08:27, hétfő | Sport

21 év után, magyar kapussal újra Eb-győztes a magyar férfi vízilabda-válogatott

A magyar férfi vízilabda-válogatott büntetők után 14-13-ra legyőzte a döntőben Spanyolországot a Duna Arénában zajló vízilabda Európa-bajnokság férfitornáján, így Märcz Tamás együttese 21 év után lett újra aranyérmes a kontinens

2020. Január 27. 08:13, hétfő | Sport

Újabb történelmi kettős győzelemet arattak a Liu -testvérek a debreceni gyorskorcsolya Eb-n

A debreceni rövidpályás gyorskorcsolya Európa-bajnokság utolsó versenynapján az 1000 méteres egyéni versenyek, valamint a váltók döntőire kerül sor, illetve eldől az összetett érmek sorsa is.

2020. Január 27. 08:00, hétfő | Sport

Helikopter balesetben meghalt a kétszeres olimpiai bajnok kosaras Kobe Bryant és kislánya

Életét vesztette vasárnap Kobe Bryant kétszeres olimpiai bajnok, visszavonult amerikai profi kosárlabdázó, a sportág legendás alakja - jelentette először az amerikai TMZ hírportál, majd műsorát megszakítva valamennyi amerikai tévéállom