Hírek
2016. Március 16. 08:36, szerda |
Helyi
Forrás: Győr Megyei Jogú Város honlapja
Magyarország Érdemes Művésze díjban részesült Berkes Kálmán
Balog Zoltán, az emberi erőforrások minisztere a nemzeti ünnep alkalmából péntek délelőtt Magyarország Érdemes Művésze díjban részesítette Berkes Kálmán Liszt-díjas klarinétművészt, karmestert, a Győri Filharmonikus Zenekar művészeti vezetőjét.

A felterjesztésében Berkes Kálmánt több évtizedes szólistaként, kamarazenészként és karmesterként egyaránt jelentékeny előadóművészete, illetve sikeres együttesvezetői tevékenysége alapján találta elismerésre méltónak erre a díjra.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 04. 08:15, szerda | Helyi
Győr-Szol: A hamis vádakkal szemben itt az igazság – Reakció Pintér Bence támadó posztjára
A közleményt változtatás nélkül közöljük.
2026. Február 04. 07:24, szerda | Helyi
Újabb feljelentés után Pintér Bence a közgyűlés feloszlatását kezdeményezi
2026. Február 04. 07:08, szerda | Helyi
A Fidesz szerint megfutamodott a polgármester
Mindezt a közleményéből tudjuk, amit péntek délután hozott nyilvánosságra a frakció. Ahogy Pintér Bence közleményét, úgy ezt is változtatás nélkül közöljük:
2026. Február 03. 08:22, kedd | Helyi
A polgármester elnapolta a közgyűlést és újabb feljelentéseket tett
Mindezt a közleményéből tudjuk, amit péntek kora délután hozott nyilvánosságra. Az előzményeket a pénteki közgyűlés legelejéről szóló tudósításunkban láthatják.

