Városlista
2026. április 28, kedd - Valéria

Hírek

2010. Július 21. 10:40, szerda | Helyi
Forrás: Győri ETO FC

Már 850 bérletes!

Már 850 bérletes!

A nyári futball szünet óta már második hazai, nemzetközi meccsére készül a Győri ETO FC, a kazah csapat elleni visszavágóra is érvényes bérletek megvásárlására

A Győri ETO FC- FK Atyrau mérkőzésre természetesen jegyeket is vásárolhatnak az érdeklődők, a földszintre 2.500 Ft, az emeletre 2.000 Ft a tikett. Minden kedvezményes (diák, nyugdíjas, Kisalföld hűségkártyás) belépő megváltására csak a kijelölt pénztárfülkében lesz mód, ott viszont más jegyet nem adnak ki a kezelők.

A hazai ultra szektorba az ultrák, a Keleti lelátó I" szektorába a 65 év feletti kilátogatók, érvényes diákigazolvány felmutatásával, 23 éves korig pedig a tanulók vásárolhatnak akciós 1000 Ft-os belépőjegyet a nézőtér P" szektorába.

Jegyek elővételben az interneten keresztül; az eto.hu, a ticketportal.hu és a sportgyor.hu oldalakon, továbbá az ETO Shopban, a győri Tourinform Irodában és a Ziccer Sport üzletében is beszerezhetőek.
Ezen kívül elővételre nyújtunk lehetőséget Nagymegyeren a Cimbora Sörözőben, Héderváron a Kont étteremben, Téten a Dominó presszóban, Ikrényben a Realpont élelmiszerboltban, Enesén a 3. félidő presszóban, Kónyban a Sportpálya pubban. Mosonmagyaróváron, Dunakilitin, Bezenyén, Jánossomorján és Rajkán pedig a Rajkai Sportegyesület árulja a belépőket.


Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 27. 08:22, hétfő | Helyi

Szeles Szabolcsot is meghallgatták tanúként a GYHG-ügyben

A Győri Törvényszéken zajló perben Dézsi Csaba András tanúként ismét tagadta, hogy találkozott volna a másodrendű vádlottal, A. Alexander P. Iván házában.

2026. Április 27. 08:04, hétfő | Helyi

Közgyűlés Győrben: a testület végül nem oszlatta fel magát

A választások utáni első közgyűlés Győrben már az első percekben megmutatta: a politikai feszültségek korántsem csillapodtak.

2026. Április 27. 07:04, hétfő | Helyi

Elutasították az építési engedélyt

„Kézhez kaptuk az elutasító végzést a Móricz Zsigmond rakparti túlzó, és a győri látképet romboló társasház építési engedélyezéséről.

2026. Április 26. 08:26, vasárnap | Helyi

A fenntarthatóságról a Föld napján Győrben

Szivárgásverseny, kockajáték, interaktív tudáspróba, ételkóstoló.