Hírek
2010. Április 02. 14:06, péntek |
Bulvár
Forrás: Story Online
Margó nem mérges ha Guszti viccelődik
Bódi Margó szerint, ha a férje valamitől jól érzi magát, akkor az neki sem fáj. Éppen ezért abból sem csinál ügyet, hogy Guszti a nyaralásuk során viccelődve odanyúlt egy thai lány nemi szervéhez.
Margó a StoryOnline-nak részletesen beszámolt az esetről. Elmesélte, a nyaralásuk során sokszor beszélgettek és viccelődtek a helyi emberekkel. Egyik alkalommal egy lány nagyon rácsodálkozott arra, hogy Gusztinak szőrös a felső teste, mert állítólag a thai emberek teljesen csupaszok.
Erre az énekes poénkodni kezdett a lánnyal, és azt kérdezte tőle: ott alul sincs neki szőr? Azért, hogy beszélgetőtársa biztosan értse, miről van szó, hát odanyúlt, arra a bizonyos helyre. Margó azt mondja, ezt az egészet nem szabad komolyan venni, ő legalábbis nem veszi úgy, nem is lett belőle semmiféle probléma.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 17. 17:00, kedd | Bulvár
Elhunyt Robert Duvall Oscar-díjas amerikai színész
2026. Február 11. 15:00, szerda | Bulvár
Három hét alatt országszerte 111 ezer nézője volt a Magyar menyegző című filmnek
Három hét alatt 111 ezer néző látta a hazai mozikban a Forum Hungary forgalmazásában vetített Magyar menyegző című filmet.
2026. Február 09. 07:24, hétfő | Bulvár
Gyerekcsíny miatt vadászgépeket riasztottak Izraelben a Wizzair londoni járatához
Gyerekcsíny miatt vadászgépeket riasztottak Izraelben a Wizzair londoni járatához vasárnap – jelentette a repülőtéri hatóság Izraelben.
2026. Február 06. 13:00, péntek | Bulvár
Idén június 27-én lesz a MOL Balaton-Átevezés
Idén június 27-én rendezik meg, immár kilencedik alkalommal az ország egyik legnagyobb szabadidős vízisporteseményét, a MOL Balaton-Átevezést, amelynek központja ezúttal is a Zamárdi Szabadstrandon lesz.
