Városlista
2026. február 4, szerda - Ráhel

Hírek

2013. Július 09. 09:07, kedd | Helyi
Forrás: GYŐR MRFK

Más rendszámával közlekedett

Más rendszámával közlekedett

A járőrök a napokban igazoltatták azt a 30 éves férfit, aki forgalomból kivont gépjárművel közlekedett. Az intézkedők autója hatósági jelzését elvették, pótlásukra a sofőr rendszámot lopott.

A Győri Rendőrkapitányságon 2013. július 6-án tett feljelentést egy fiatal nő, mert éjszaka az utcán parkoló gépkocsija rendszámtábláját ismeretlen tettes eltulajdonította. Győr Sashegypusztán a ház előtt este parkolta le a gépkocsit, reggel vette észre, hogy mindkét hatósági jelzését szakszerűen leszerelték és elvitték.

A járőrök aznap délután figyeltek fel a körözött rendszámmal közlekedő gépjárműre az egyik győri benzinkútnál. A gépkocsi vezetőjét a rendőrök a pénztárnál feltartóztatták és a kapitányságra előállították.

Sz. Csaba elmondta, az általa használt transporter gépkocsit kivonták a forgalomból, a rendszámát közúti ellenőrzés során a napokban vették el a rendőrök. A rendszám pótlására egy hétvégi övezetbe hajtott, és a keretből kipattintott rendszámtáblát azonnal autójára szerelte.

A Győri Rendőrkapitányság a 30 éves férfi ellen egyedi azonosító jel meghamisítása miatt folytatja az eljárás.

Címkék: lopás, rendszámtábla

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 04. 08:15, szerda | Helyi

Győr-Szol: A hamis vádakkal szemben itt az igazság – Reakció Pintér Bence támadó posztjára

A közleményt változtatás nélkül közöljük.

2026. Február 04. 07:08, szerda | Helyi

A Fidesz szerint megfutamodott a polgármester

Mindezt a közleményéből tudjuk, amit péntek délután hozott nyilvánosságra a frakció. Ahogy Pintér Bence közleményét, úgy ezt is változtatás nélkül közöljük:

2026. Február 03. 08:22, kedd | Helyi

A polgármester elnapolta a közgyűlést és újabb feljelentéseket tett

Mindezt a közleményéből tudjuk, amit péntek kora délután hozott nyilvánosságra. Az előzményeket a pénteki közgyűlés legelejéről szóló tudósításunkban láthatják.