Hírek
2012. Május 02. 09:25, szerda |
Helyi sport
Forrás: eto.hu
Még 4 nap és jön a Debrecen - VIDEO
Vasárnap a 75. alkalommal csap össze a Győri ETO FC és a Debrecen a labdarúgó NB I-ben.
A mérleg a lehető legkiegyenlítettebb, hiszen 26 győri siker mellett 24 döntetlen és 24 vereség a mérleg a zöld-fehérek szempontjából. A gólarány is kiegyenlített: 107-101 ide. Az ETO csapatából már hárman lőttek mesterhármast a Lokinak, érdekesség, hogy mindannyian a DVSC-t is szolgálták. Ők hárman: Mörtel Béla, Melis Béla és Szentes Lázár. A két együttes legutóbbi győri bajnoki mérkőzésének eredményével most is kiegyeznénk - 2010. szeptember 10-én 3-0-ra nyert az ETO, Aleksidze és Koltai szerzett gólt, utóbbi kettőt is.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 21. 08:22, szerda | Helyi
Edzőváltás után – Majdnem csodát tett a Győr
A TFSE hazai pályán egyetlen ponttal legyőzte a nagyot hajrázó Győr együttesét a női kosárlabda NB I második mérkőzésén.
2026. Január 21. 08:09, szerda | Helyi
Életben van a pannonhalmi robbanás áldozata
Polgári összefogás indult Pannonhalmán, ahol egy ház felrobbant és teljesen megsemmisült. Egy 70 éves asszonyt mentettek ki a romok alól, szerencsére életben van.
2026. Január 21. 07:25, szerda | Életmód
Megmentették a könyvállományt, újra látogatható a Pannonhalmi Főapátsági Könyvtár
Nyolc hónapnyi munkával sikerült megmenteni a Pannonhalmi Főapátsági Könyvtár állományát a kenyérbogár-fertőzéstől, így a klasszicista teremkönyvtár ismét fogad látogatókat.
