Hírek
2012. Január 23. 09:35, hétfő |
Helyi
Forrás: eto.hu
Még nem született döntés az ETO-nál a legjobb lett játékos sorsát illetően
3-2-es vereséget szenvedett első felkészülési mérkőzésén a Győri ETO FC együttese a szlovák Ruzomberek (Rózsahegy) gárdájától.
A felkészülési mérkőzésen 45 perc játéklehetőséget kapott a tavalyi év legjobb lett játékosa, Olegs Laizans is. A találkozót követően a győriek vezetőedzője, Csertői Aurél az eto.hu-nak nyilatkozott.
Csertői Aurél a játékkal igen, de az eredménnyel és a védelmi hibákkal nem volt elégedett a csapat első felkészülési mérkőzésén, ahol a győri alakulat a szlovák Ruzomberek (Rózsahegy) együttesével mérkőzött meg.
A találkozón 45 percnyi játéklehetőséget kapott a tavalyi év legjobb lett játékosa, Olegs Laizans is. Egyenlőre még nem dőlt el, hogy a lett labdarúgó marad-e a győri csapatnál. Csertői Aurél az eto.hu-nak elmondta, hogy a válogatott focista most hazautazik, és ha döntés születik a leigazolásáról, akkor még a törökországi edzőtábor előtt újra csatlakozik a kerethez.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 05. 08:19, péntek | Helyi
UNI Győri Úszó SE: kiváló eredmények a CECJM 2025 válogatott viadalon
„A CECJM 2025 válogatott versenyen egyesületünket nagy megtiszteltetés érte: két úszónk, Zámbó Anna Villő és Bergendi Gellért is bekerült a magyar válogatottba.
2025. December 05. 08:07, péntek | Helyi
Lámpát, zebrát kap Győrújfalun a veszélyes csomópont
Régi problémája oldódik meg hamarosan Győrújfalunak és a szigetközi főút használóinak: a Fő téri csomóponthoz jelzőlámpát helyeznek, így hamarosan gyalogátkelőhely is épülhet a forgalmas kereszteződésben.
2025. December 05. 07:07, péntek | Helyi
Négy győri városrészben is elindul az Adventi Ablakvadászat
Különleges fénybe öltözik Ménfőcsanak, Gyárváros, Győrszentiván és Kismegyer.
2025. December 04. 08:31, csütörtök | Helyi
Adventi Jótékonysági Faház: 19 szervezetet támogathatunk
A város egyik legszebb adventi hagyományát idén is nagy érdeklődés övezi:
