2022. augusztus 15, hétfő - Mária

2019. Március 22. 07:20, péntek | Sport

Megbüntették Cristiano Ronaldót

Cristiano Ronaldót megbüntette az UEFA. A portugál klasszis a Juventus-Atlético Madrid Bajnokok Ligája nyolcaddöntő visszavágóján másolta le az ellenfél edzője, Diego Simeone által korábban bemutatott gólörömöt.

Korábban az argentin szakember is büntetést kapott a gólörömért, nagyjából annyit, mint most Ronaldo, akinek 20 ezer eurót kell befizetnie az UEFA kasszájába.

Ronaldo a madridi 0-2 után Torinóban mesterhármast szerzett, így juttatta tovább a Juventust, örömében pedig lemásolta a Simeone-féle "önfogdosást".

A büntetéssel eltiltás nem jár, Ronaldo így ott lehet majd a Juventus Ajax elleni BL-negyeddöntőjében.

Forrás: origo.hu

Kép: NurPhoto/Giuseppe Cottini/NurPhoto/Giuseppe Cottini

2022. Augusztus 12. 17:39, péntek | Sport

Az unokáimnak is mesélni fogom!

Kategóriagyőzelmet szerzett a Dominik GT - Bencs Gábor ralipáros a ZEG Rally Show-n!

2022. Július 31. 17:16, vasárnap | Sport

Magyar Nagydíj - Verstappen először nyert Mogyoródon

Max Verstappen, a Red Bull holland versenyzője nyerte meg a 37. Forma-1-es Magyar Nagydíjat vasárnap a Hungaroringen. A 24 éves vb-címvédő ezzel tovább növelte előnyét az összetettben

2022. Július 30. 17:23, szombat | Sport

Magyar Nagydíj - Russell rajtolhat az élről

George Russell, a Mercedes brit versenyzője nyerte a mogyoródi Hungaroringen zajló 37. Forma-1-es Magyar Nagydíj szombati időmérő edzését, így a vasárnapi futamot ő kezdheti meg az első rajtkockából.

2022. Július 30. 14:03, szombat | Sport

Hertlik Donoven: újabb dobogó és összetett második hely – az enduro premier évében

A lehető legjobban alakul Hertlik Donoven első szezonja az enduro szakágban, hiszen a korábbi többszörös magyar bajnok endurocrosszos a legutóbbi bajnoki fordulóban, Varsányban ismét felszáguldott a dobogóra.