Hírek
2013. Február 23. 16:32, szombat |
Kék hírek
Forrás: MTI
Megölte anyját egy férfi Pesterzsébeten
Bántalmazta, majd megölte anyját egy 31 éves férfi szombat reggel Pesterzsébeten - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) szóvivője az MTI-vel.
Bántalmazta, majd megölte anyját egy 31 éves férfi szombat reggel Pesterzsébeten - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) szóvivője az MTI-vel.
Kovács Viktória őrnagy elmondta, egyelőre csak annyit lehet tudni, hogy a férfi XX. kerületi otthonában olyan súlyosan bántalmazta 65 éves anyját, hogy az asszony a helyszínen életét vesztette.
Az MTI úgy tudja, a Kossuth Lajos utca egyik házában történt az eset.
A szóvivő közölte, a XX. kerületi rendőrkapitányság munkatársai a tetthelyen fogták el a férfit. A helyszíni szemle, az adatgyűjtés és a tanúkutatás jelenleg is tart.
A férfival szemben a BRFK életvédelmi osztálya emberölés megalapozott gyanúja miatt indított eljárást.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 31. 10:43, szombat | Kék hírek
A GVH 235 millió forintos bírságot szabott ki az eMAG Magyarország Kft.-re
2026. Január 30. 13:44, péntek | Kék hírek
Bekábszerezve lövöldözött Balatonszepezden
A Veszprémi Járási Ügyészség indítványára elrendelte a bíróság annak a 60 éves férfinak a letartóztatását, aki január 28-án este kábítószer hatása alatt lövöldözött a balatonszepezdi házának udvarán.
2026. Január 30. 07:07, péntek | Kék hírek
Kábítószer és alkohol hatása alatt állt a Romániában súlyos balesetet szenvedett görög kisbusz vezetője
Kábítószer és alkohol hatása alatt volt annak a Romániában balesetet szenvedett görög kisbusznak a sofőrje, amelyben hét ember vesztette életét - közölte csütörtökön az ügyben eljáró lugosi vádhatóság szóvivője.
2026. Január 28. 07:32, szerda | Kék hírek
Átvette a volánt a fiatalkorú utas, majd fának hajtott
A Kecskeméti Járási Ügyészség közúti baleset gondatlan okozása miatt vádat emelt egy fiatalkorúval szemben, aki azután, hogy a sofőrtől menet közben átvette a vezetést, fának hajtott az utasokkal teli furgonnal.
