Hírek
2018. Március 06. 10:09, kedd |
Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hu
Megölte szállásadóját egy férfi a szabolcsi Komorón
Házának pincéjében találtak rá egy 61 éves férfi holttestére hétfőn a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Komorón, a gyilkossággal gyanúsított 53 éves férfit őrizetbe vették - közölte a megyei rendőr-főkapitányság kedden.
A rendőrség honlapján olvasható tájékoztatás szerint az idősebb férfi eltűnését az egyik hozzátartozója jelentette be még március 1-jén. A rendőrök a lakóházhoz tartozó nyári konyha pincéjében találtak rá a férfi holttestére, halálát idegenkezűség okozta.
A bűncselekmény elkövetésével gyanúsított férfit a helyszínen elfogták, a sértett alig egy éve fogadta be otthonába. A férfi részletes beismerő vallomásában azt mondta, február 8-án a tulajdonost a nyári konyhában szóváltás után egy szögvassal többször fejbe ütötte, holttestét pedig a pincében rejtette el, amelyet lakattal lezárt.
A rendőrség indítványozta az őrizetbe vett férfi előzetes letartóztatását az illetékes ügyészségnél.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 22. 16:00, vasárnap | Belföld
Szijjártó Péter: a lengyel kormányfőnek is el kellene jönnie Budapestre még április 12. előtt
2026. Március 22. 15:00, vasárnap | Belföld
Az Otthon Start Programban már 30 ezernél több hitelfolyósítás történt
Az Otthon Start Program dinamikusan növekszik, és mára meghaladta a 30 ezret a folyósított hitelszerződések száma - mondta a Kulturális és Innovációs Minisztérium (KIM) vezetője szombaton Gödöllőn.
2026. Március 22. 11:00, vasárnap | Belföld
Magyarországra leselkedő veszélyekről beszélt Orbán Viktor
Négy nagy veszéllyel kell szembenéznie Magyarországnak már a következő hónapokban, ezért ne a kockázat, hanem a biztos választás mellett szavazzunk április 12-én - hívta fel a figyelmet a miniszterelnök.
