Hírek
2018. December 15. 19:05, szombat |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Megöltek egy nőt Városföldön
Holtan találtak egy nőt egy városföldi házban, a gyanú szerint élettársa ölte meg - közölte a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője szombat délután az MTI-vel.
Hürkecz Zoltán elmondta, a 66 éves nő holttestét szombat délelőtt találták meg. Az élettársa a háztól nem messze egy bokros területen próbált véget vetni életének. Sérüléseit kórházban látták el.
Az 55 éves férfit a rendőrség emberölés megalapozott gyanúja miatt őrizetbe vette, és kezdeményezte letartóztatását.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 10. 08:29, vasárnap | Belföld
Forsthoffer Ágnes: új korszakot kezdünk a magyar parlamentáris demokrácia történetében
2026. Május 09. 19:36, szombat | Belföld
Magyar Péter: a mai nap annak a közös hitnek a beteljesedése, hogy Magyarország képes újra talpra állni
A mai nap egy közösen megtett hosszú útnak és annak a közös hitnek a beteljesedése, hogy Magyarország képes újra talpra állni, újra hinni önmagában, és újra közös hazája lenni minden magyar embernek
2026. Május 09. 11:00, szombat | Belföld
Távozik a Győr-Szol Zrt. elnök-vezérigazgatója
2026. Május 09. 08:12, szombat | Belföld
Orbán Viktor: Személyes kedvencem a Vadhajtások
Dopemannél járt a leköszönő miniszterelnök.
