Városlista
2026. június 8, hétfő - Medárd

Hírek

2018. Március 28. 18:50, szerda | Belföld

Megszületett a STRAND Fesztivál idei himnusza

Megszületett a STRAND Fesztivál idei himnusza

A STRAND Fesztivál ebben az évben igazi különlegességgel készül a fesztivál rajongói számára, 2018-ban ugyanis a szervezők úgy döntöttek, nem elégszenek meg egy himnusszal.

Idén több dalt is szeretnének a STRAND Fesztivál zenéjeként tudni. Az első videó a New Level Empire „Odafuthatnánk” című számához készült.

Már-már hagyományosnak mondható, hogy a fesztiválok minden évben saját himnuszt választanak maguknak. Az augusztus 22-25. között Zamárdi szabadstrandján lévő STRAND Fesztivál esetében azonban idén rendkívüli módon nem csak egy dal büszkélkedhet majd ezzel a címmel, hanem több is. A fesztiválhangulatot elsőként a New Level Empire új dala és az ahhoz készített klip hozza majd meg ezen a nehézkesen induló tavaszi napon, a maga forró, Balaton-parti jeleneteivel.

A New Level Empire megannyi sláger után ismét egy fülbemászó dallal rukkolt elő. A "Valahol Valamit Valakivel” nagylemez legújabb dala az „Odafutatnánk” egy vérbeli nyár- és fesztiválváró dal. „Könnyed, laza, melegbe vágyódó, nyári flash, ami mindenkinek ugyanazt az életérzést hozza el, tökéletesen passzol a STRAND Fesztiválhoz!” – foglalja össze Zola, az együttes énekese.

A dalhoz készült klip is ezt az életérzést mutatja be. A zenekar téli, urbánus környezetbe próbálja belopni a nyári strand hangulatot, több-kevesebb sikerrel, majd berobbannak a fesztivál napsütéssel és energiával teli képkockái. Ha megnézzük a kisfilmet, azonnal elkezdjük tervezni a nyári bulinaptárunkat...

Az „Odafuthatnánk” egyébként sorban a zenekar tizenharmadik rádiós és tizenegyedik klipes dala, amely az augusztus 23-i STRAND fellépésükig minden koncerten felcsendül majd.

A 6. STRAND Fesztivál augusztus 21-én indul a Petőfi Zenei Díj gálájával Zamárdiban. Figyeljétek majd a petofilive Instagram- és weboldalát, hogy ne maradjatok le a legexkluzívabb tartalmakról sem! Ezen felül az M2 Petőfi TV élőben jelentkezik majd mindennap a helyszínről, az Én vagyok itt című műsorral, s ha interjút kell készíteni egy világsztárral, mi garantáltan ott leszünk!

Hangolódjunk már most a nyárra a New Level Empire slágerével! Visszaszámlálás indul!

https://www.youtube.com/watch?v=OHzOSa6eCXw&feature=youtu.be

Forrás: petofilive.hu

Kép: Facebook/Strand Fesztivál Official

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 08. 14:00, hétfő | Belföld

Magyar Péter: a Tisza-kormány alatt nem lesznek illegális migránsok Magyarországon

A Tisza Párt kormánya alatt nem lesznek illegális migránsok Magyarországon és \"aki mást állít, az hazudik és becsapja a saját szavazóit is\" - közölte Magyar Péter miniszterelnök vasárnap a Facebook-oldalán.

2026. Június 08. 09:00, hétfő | Belföld

A miniszterelnök és az oktatási miniszter is köszöntötte a pedagógusokat

A pedagógusokat köszöntötte Magyar Péter miniszterelnök és Lannert Judit oktatási és gyermekügyi miniszter vasárnap.

2026. Június 08. 07:03, hétfő | Belföld

Szimpátiatüntetést tartottak a lemondásra felszólított közjogi méltóságok és állami intézményvezetők mellett Budapesten

Szimpátiatüntetést tartottak a Magyar Péter miniszterelnök által lemondásra felszólított közjogi méltóságok és állami intézményvezetők mellett vasárnap Budapesten, a Sándor-palotánál.

2026. Június 07. 16:00, vasárnap | Belföld

Munkaerőhiánytól tartanak a vendégmunkások alkalmazásának szigorítása kapcsán

A gazdaság növekedési kilátásainak romlásától tartanak szakmai szervezetek a vendégmunkások munkavállalási lehetőségeinek szigorítása miatt