Hírek
2020. Február 06. 09:40, csütörtök | Bulvár
Megtörte a csendet: Megszólalt Gesztesi Károly eltitkolt szerelme
Mattesz Csilla volt az utolsó, akit halála előtt Gesztesi Károly legalább tízszer hívott telefonon, de az nem vette fel. Az úszóolimpikon most a Storyban adott interjút, és mesélt 25 éven át tartó titkos kapcsolatukról.
Drámai véget ért Mattesz Csilla és Gesztesi Károly kapcsolata. A nő a magazinban így beszél minderről:
"Sorsszerű volt Karcsi halála, Boldogtalan volt, marcangolta magát, örökös lelkiismeret-furdalással élt (...) Aki a leginkább hiányzott neki, a nagy ő, Claudia."
Az úszónő elmondta, soha nem éltek együtt, de szoros kapcsolatban voltak egymással. "Elválaszthatatlanok voltunk, barátok, szerelmesek, nagy kapcsolat volt a miénk. Én talán kicsivel szerelmesebb voltam, mint ő, de ennek is oka volt. Számára a nagy ő Claudia volt" - mondta el, és hozzátette, válásuk után is az ő vállán sírta ki magát a színész.
"Az elmúlt 25 évben, bár rengeteg mindent csináltunk együtt (...) a nyilvánosság előtt nem vállaltuk a barátságunkat, a szerelmünket, de a szívünk mélyén tudtuk, összetartozunk" - emlékezett Csilla.
Forrás: life.hu
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 04. 17:00, hétfő | Bulvár
Manga-napot tart a Néprajzi Múzeum
A Néprajzi Múzeum május 9-én egész napos programsorozattal kapcsolódik a Manga - Hokuszai - Manga kiállításhoz.
2026. Április 30. 15:00, csütörtök | Bulvár
Sziget - Újra lesz mínusz egyedik és nulladik nap
Mások mellett Skrillex, a Bring Me The Horizon, a Florence + The Machine, Zara Larsson és Lewis Capaldi is fellép az idei Sziget fesztiválon.
2026. Április 29. 15:00, szerda | Bulvár
Idén is számos világsztár ad koncertet a Paloznaki Jazzpikniken
Idén is számos világsztár, köztük Rick Astley, a Matt Bianco, az Earth, Wind & Fire Experience, Gregory Porter és Ella Eyre ad koncertet az immár 14. Paloznaki Jazzpikniken augusztus 6-tól 8-ig.
2026. Április 27. 07:40, hétfő | Bulvár
A Guardian értesülése szerint Bécsből magángépek szállítják el az Orbán-kormány alatt meggazdagodottak vagyonát
Folyamatosan szállnak fel Bécsből olyan magánrepülőgépek, amelyek állítólag az Orbán-kormány idején meggazdagodottak vagyonát szállítják
