Városlista
2026. április 1, szerda - Hugó

Hírek

2010. Február 20. 15:11, szombat | Kék hírek
Forrás: Független Hírügynökség

Megverték és megkéselték a boltost?

Megverték és megkéselték a boltost?

Megölték pénteken este egy csemegeüzlet alkalmazottját Budapesten. Az Üllői úti bolt raktárában a tulajdonos találta meg az 58 éves férfi holttestét. Amikor megérkezett már több ügyfél várakozott odakinn. Azt, hogy a férfit hogyan öl

Szalagokkal és autókkal zárta le a rendőrség a gyilkosság helyszínét. A boltot szinte meg sem lehetett közelíteni, a környéken csaknem harminc rendőr dolgozott.

Táblák jelölték a helyszínen rögzített nyomokat, akadt belőlük bőven. A rendőrséget a csemegebolt tulajdonosa értesítette, nem sokkal négy óra után, mivel nem tudott bejutni az épületbe.

„Zárva találta az ajtót, illetve vevők várakoztak az üzlet előtt, bement az üzletbe, és a raktárhelyiségben holtan találta az 58 éves férfi alkalmazottját" - mondta Kormos Endre, a BRFK sajtóügyeletese.

A tulajdonos azonnal hívta a mentőket, de már ők sem tudtak segíteni a férfin. Az üzletben egy lottózó is üzemel, így elképzelhető, hogy rablótámadás történt.

A férfin több sérülést is találtak. Úgy tudjuk, hogy megkéselték és megverték, de a rendőrség ezek közül még egyiket sem erősítette meg. A nyomozók egyelőre még vizsgálják, hogy eltűnt-e valami az üzletből.


Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 30. 12:00, hétfő | Kék hírek

Évtizedekkel ezelőtt ellopott grafika került elő

A Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda (KR NNI) a napokban adta vissza a műalkotást a Balatoni Múzeumnak.

2026. Március 28. 10:22, szombat | Kék hírek

Ajánljon ön is helyszínt a 2026-os Speedmaratonhoz!

A rendőrség 24 órás sebességellenőrzést tart a lakosság által javasolt helyszíneken.

2026. Március 26. 14:00, csütörtök | Kék hírek

NAV: indul a húsvéti ellenőrzési akció

A Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) megkezdi húsvéti ellenőrzés-sorozatát: a hivatal kiemelten vizsgálja a zöldséget, gyümölcsöt, húst és tojást árusítókat - közölte az MTI-vel szerdán a hivatal.

2026. Március 23. 12:00, hétfő | Kék hírek

Hiába a névváltás: elkapták a trükkös tolvajpárost

Csak egy napra jöttek Magyarországra, de annál célzottabban: a román pár áruházról áruházra járva trükközött a kasszásokkal, és százezreket lopott el. A férfi még a nevét is megváltoztatta, de hiába.