Hírek
2019. Június 07. 11:32, péntek | Bulvár
Mérgező légkör a Grace klinika forgatásán
Sok harca volt a Grace klinika forgatásán a főszereplőnek, a Meredith-t játszó Ellen Pompeónak, erről mesélt.
A Grace klinika főszereplője, Ellen Pompeo arról mesélt a Varietynek, hogy a sorozat forgatásán az első tíz évben mennyire mérgező volt a légkör.
"Voltak komoly viták, bántó viselkedés, mérgező környezet" – mondta a színésznő, aki aztán anya lett, végül is azért maradt a produkciónál, hogy megfelelő életszínvonalat tudjon biztosítani a családjának.
Amikor a férfi főszereplő, Patrick Dempsey a tizenegyedik évaddal otthagyta a sorozatot, mindenki azt hitte, hogy nem fogják folytatni, de Pompeo és az alkotó, Shonda Rhimes összeültek, hogy új befejezést írjanak a történetnek – ami jobban össze is kovácsolta őket.
Forrás: origo.hu
Kép: ABC
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 17. 07:52, szerda | Bulvár
HUN-REN: ökológiai szempontból jobb a valódi fenyőfa, mint a műfenyő
Ökológiai szempontból jobb valódi fenyőfát vásárolni karácsonyra, mint műfenyőt - hívja fel a figyelmet Aszalós Réka, a Magyar Kutatási Hálózat (HUN-REN) Ökológiai Kutatóközpontjának tudományos munkatársa.
2025. December 16. 07:07, kedd | Bulvár
Enyedi Ildikó kapta a Femme de Cinéma Sisley – Les Arcs díjat
Enyedi Ildikó kapta a 2013-ban alapított Femme de Cinéma Sisley – Les Arcs díjat a franciaországi Les Arcs Filmfesztiválon, amellyel a kimagasló tehetségű női filmes alkotók munkásságát ismerik el.
2025. December 13. 07:10, szombat | Bulvár
Leprás megbetegedést igazoltak Kolozsváron egy ázsiai nőnél
Leprás megbetegedést igazoltak Kolozsváron egy ázsiai fiatal nőnél, további három lepragyanús társa pedig még megfigyelés alatt áll - közölte pénteken a Maszol.ro kolozsvári hírportál.
2025. December 11. 06:48, csütörtök | Bulvár
Elhunyt Balázs Péter színművész
Életének nyolcvanharmadik évében elhunyt Balázs Péter Kossuth- és Jászai Mari-díjas színművész, a szolnoki Szigligeti Színház korábbi igazgatója - közölte a teátrum a közösségi oldalán szerdán.
