Városlista
2026. január 21, szerda - Ágnes

Hírek

2016. Május 11. 07:48, szerda | Sport
Forrás: mti

Mindkét döntős büntetést kapott a Magyar Kupa-döntő után

Mindkét döntős büntetést kapott a Magyar Kupa-döntő után

A Ferencváros és az Újpest csapatát is megbüntette a Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottsága a szombati Magyar Kupa-döntő után.

Az MLSZ honlapján kedden nyilvánosságra hozott határozatok szerint az Újpest FC-nek 300 ezer forintot kell fizetnie, mert szurkolói pirotechnikai eszközöket használtak a lelátón, illetve szidalmazták az ellenfelet és más sportszervezetet. A döntőt 1-0-ra megnyerő Ferencvárost 200 ezer forintra büntették drukkereinek megbotránkoztató magatartása miatt.

Az MTK Budapest csatára, Torghelle Sándor korábbi, hat bajnoki mérkőzésre szóló eltiltását változatlanul fenntartotta testület.

Címkék: büntetés, döntő, kupa, mlsz

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 21. 07:15, szerda | Sport

Férfi vízilabda Eb - Ötméteres dráma után elődöntős a magyar válogatott

A magyar válogatott ötméteresekkel 15-14-re legyőzte a címvédő és világbajnok spanyol csapatot a belgrádi férfi vízilabda Európa-bajnokság középdöntőjének zárófordulójában kedden, ezzel bejutott a legjobb négy közé.

2026. Január 20. 07:14, kedd | Sport

125 éves az MLSZ - Csányi: négy év múlva ott leszünk a vb-n

Négy év múlva ott lesz a magyar válogatott a labdarúgó-világbajnokságon - jelentette ki Csányi Sándor elnök, amikor az M4 Sportnak nyilatkozott a Magyar Labdarúgó Szövetség 125 éves fennállása alkalmából rendezett emléktábla-avatáso

2026. Január 19. 07:03, hétfő | Sport

Férfi kézilabda Eb - Az olaszok legyőzésével középdöntős a magyar válogatott

A magyar férfi kézilabda-válogatott középdöntőbe jutott az Európa-bajnokságon, mivel vasárnap 32-26-ra legyőzte Olaszországot a csoportkör második fordulójában, Kristianstadban.

2026. Január 18. 08:14, vasárnap | Sport

Szoboszlai büntetőt hibázott, a Liverpool nem tudott győzni

Szoboszlai Dominik az első félidőben büntetőt hibázott, csapata, a címvédő Liverpool pedig csak 1-1-es döntetlent ért el a vendég Burnley ellen az angol labdarúgó-bajnokság 22. fordulójában.