Hírek
2024. Április 04. 07:11, csütörtök | Helyi
Mobillal, cipővel és ruhával verték át a győrieket az interneten
A rendőrség közlése szerint az utóbbi napokban több Győr-Moson-Sopron megyei vált az interneten csalók áldozatává.
Március 28-án is több nyomozást rendeltek el megyénk rendőrkapitányságai csalókkal szemben, akik többek között mobiltelefont, cipőket, ruhaneműket hirdettek meg online felületeken. Ezekre jelentkeztek a vevők, akik a tárgyak ellenértékét – vagy annak egy részét – átutalták az eladónak, de sem a megvásárolt terméket, sem a pénzüket nem látták viszont. A hirdetők minden esetben elérhetetlenné váltak, és profiljukat is törölték.
A rendőrség arra kér,
soha ne utalják el előre a vételárat, se előleget, ha idegennel kötnek üzletet az online térben!
utánvét esetén is csak a kézbesített csomag tartalmának ellenőrzését követően fizessen!
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 21. 08:22, szombat | Helyi
Magyar labdarúgó-válogatott – három győri is a keretben
Vitális Milán, Schön Szabolcs és Csinger Márk is bekerült a magyar labdarúgó-válogatott idei első keretébe.
2026. Március 21. 08:04, szombat | Helyi
Tatán épít új kenyérgyárat a Ceres
Új kenyérgyár alapkövét tették le Tatán. A győri székhelyű Ceres Zrt. Kelet-Közép-Európa legnagyobb kapacitású sütőüzemét építi meg csaknem 25 milliárd forintos beruházással.
2026. Március 21. 07:07, szombat | Helyi
Szemeszterenként 150 milliót fordítanak a kiválóság ösztönzésére
A hallgatói kiválóság és a versenyképes tudás elismerésére indít ösztöndíjfejlesztési programot márciustól a Széchenyi István Egyetem. Szemeszterenként 150 millió forint plusztámogatás jut az intézmény saját forrásából.
2026. Március 20. 08:25, péntek | Helyi
Elkészültek az eSZJA tervezetek
Már elérhetők a személyi jövedelemadó-bevallási tervezetek az eSZJA felületén.
