Hírek
2015. Március 27. 09:00, péntek |
Helyi
Forrás: InfoGyőr
Munkagépekből akartak gázolajat lopni Ravazdon - Fotók
A rendőrség ügyeletére 2015. március 25-én 1 óra 30 perckor gázolajlopásról érkezett lakossági bejelentés. A bejelentő elmondta, hogy Ravazd külterületén az építkezésen leállított járművekből üzemanyagot tulajdonítanak el. A helyszínre érkező rendőrök erős gázolaj szagot éreztek, a teherautók mellett műanyagkannákat és két férfit találtak.

A járőrök a két férfit bűncselekmény elkövetésének gyanúja miatt előállították. Gyanúsítotti kihallgatásukon beismerték, hogy a teherautók tankjára felszerelt lakatot levágták és azokból gázolajat tulajdonítottak el. A lánctalpas kotrógép tanksapkáját felfeszítették, az üzemanyagot akarták leszívni, mikor a rendőrök tetten érték őket. Bérelt gépkocsival mentek az építési területre, hogy onnan gázolajat lopjanak.

A Győri Rendőrkapitányság a 41 és 34 éves győri férfi ellen lopás vétség kísérletének megalapozott gyanúja miatt folytatja az eljárást.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 08. 08:25, hétfő | Helyi
Sportkongresszus az egyetemen, friss kutatások terítéken
A legújabb kutatási eredményeket mutatták be a Széchenyi István Egyetemen rendezett országos sporttudományi kongresszuson.
2026. Június 08. 08:09, hétfő | Helyi
Ismét elnyerte a Superbrands minősítést a győri Ceres
A Ceres immár kilencedik alkalommal nyerte el a Superbrands elismerést, amely a világ egyik legismertebb és legelismertebb márkaminősítési programjának védjegye.
2026. Június 08. 07:06, hétfő | Helyi
Egyelőre még mindig nincs jelentős szúnyogártalom
Csak egy-egy helyen jelentek meg eddig csípőszúnyogok, jelentősebb szúnyogártalom nem alakulhatott ki az időjárás miatt. Talán most jön a változás?
2026. Június 07. 08:21, vasárnap | Helyi
Mutassuk meg együtt Győr különleges fáit!
Győr tele van különleges fákkal, mutassuk meg együtt Győr legszebb és legértékesebb fáit. Küldjük el a polgármesteri hivatalnak a Győr applikáción keresztül!
