Hírek
2016. November 11. 07:46, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Négy emberre csapott le a szén-monoxid a fővárosban
Szén-monoxid-mérgezés miatt négy embert vittek kórházba Budapesten a X. kerületi Ugor utca egyik kétszintes családi házából csütörtök este - közölte a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-vel.
Kisdi Máté elmondta: a tűzoltók a szén-monoxid már életveszélyesnek számító értékének többszörösét mérték a házban, ahol ekkor már csak egy ember tartózkodott, őt eszméletlen állapotban hozták ki az épületből. A mentősök segítségének köszönhetően magához tért, majd három férfit és egy nőt vittek kórházba.
A tűzoltók riasztották a gázszolgáltató szakembereit, akik elzárták a gázt a házban.
Kisdi Máté azt mondta: a mérgezést vélhetően az okozta, hogy a nyílt égésterű gázkazán füstcsöve az épületen belül félrecsúszott.
Fotó: illusztráció
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 05. 14:00, kedd | Belföld
A közlekedésfejlesztésre fordítható uniós források hazahozataláról tárgyal Brüsszelben Vitézy Dávid
A közlekedés- és infrastruktúrafejlesztésre fordítható európai uniós források minél gyorsabb hazahozataláról és felhasználásáról kezd tárgyalást a közlekedési és beruházási miniszteri poszt várományosa Brüsszelben
2026. Május 05. 13:00, kedd | Belföld
Tarr Zoltán: újra nyitva áll Európa a magyar fiatalok előtt
2026. Május 05. 11:00, kedd | Belföld
Magyar Péter: szabad tudomány nélkül nincs szabad ország
2026. Május 05. 09:00, kedd | Belföld
Radnai Márk: Balásy Gyula próbálja felmenteni magát, de semmi sem lesz elfelejtve
Balásy Gyula a NER multimilliárdosa elcsukló hangon próbálja felmenteni magát
