Hírek
2012. Február 11. 07:56, szombat | Helyi
Nem fűtött a család: kihűlés okozta egy 75 éves bezenyei asszony halálát
Halált okozó segítségnyújtás elmulasztása miatt indult eljárásban vizsgálja a Gy-M-S Megyei Rendőr-főkapitányság annak a 75 éves asszonynak a halálát, aki a kórházba törtnő szállítást követően elhalálozott.
Halálát kihűlés okozta.
Tegnap délben az asszony 47 éves fia hívta ki a mentőket édesanyjához, akik a nyugdíjas asszonyt alacsony testhőmérséklettel, nagyon magas cukorral - 32 - kómás állapotban szállították kórházba bezenyei otthonukból.
A rendezett családi házban élt együtt az asszony fiával és 51 éves vejével. A fűtési lehetőségek adottak voltak a család számára. A két férfi azonban az idős asszony ellátása helyett az italmérőt választotta. Így fordulhatott elő, hogy a hideg ellenére a lakásba napok óta nem fűtöttek be, ott 4 Celsius fok volt a hőmérséklet.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 21. 08:22, szerda | Helyi
Edzőváltás után – Majdnem csodát tett a Győr
A TFSE hazai pályán egyetlen ponttal legyőzte a nagyot hajrázó Győr együttesét a női kosárlabda NB I második mérkőzésén.
2026. Január 21. 08:09, szerda | Helyi
Életben van a pannonhalmi robbanás áldozata
Polgári összefogás indult Pannonhalmán, ahol egy ház felrobbant és teljesen megsemmisült. Egy 70 éves asszonyt mentettek ki a romok alól, szerencsére életben van.
2026. Január 21. 07:08, szerda | Helyi
A hideggel megjelentek a tűzifacsalók – Vigyázzunk!
Létező vállalkozás nevével visszaélve próbálják átverni a gyanútlan vevőket – figyelmeztet a Nébih.
2026. Január 20. 08:23, kedd | Helyi
A héten is várják a véradókat
Minden egyes véradással akár három életet is megmenthetünk. Kérnek mindenkit, aki egészségesnek érzi magát, csatlakozzon a véradók közösségéhez! Hiszen bármelyikünknek, bármikor szüksége lehet vérre vagy vérkészítményre.
