Hírek
2022. Augusztus 03. 07:15, szerda | Helyi
Nem tetszett az előtte közlekedő előzése, elővette a fegyverét az ideges sofőr
A Győri Járási Ügyészség vádirata szerint a 27 éves férfi 2022 áprilisában haladt az M85-ös autóúton Sopron irányába.
Közlekedése során utolérte az előtte haladó sértettet, és nem tetszett neki az általa végrehajtott előzési manőver.
Ezen úgy felháborodott, hogy haladás közben a kesztyűtartóból elővette az ott lévő gáz-riasztó fegyverét és azzal többször az előtte, majd mellette haladó sértett irányába mutogatott.
Az éles lőfegyvernek látszó riasztófegyver alkalmas volt arra, hogy a sértett attól tartson, hogy az élete veszélybe kerül.
Az elkövetőt az ügyészség zaklatással vádolja, mely cselekmény miatt vele szemben két évig terjedő szabadságvesztés is kiszabható.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 19. 08:24, csütörtök | Helyi
Új helyen a halottakkal kapcsolatos ügyintézés
Mutatjuk, hol találja meg az új irodát a Petz-kórházban.
2026. Március 19. 08:15, csütörtök | Helyi
Határozat érkezik az autósoknak a NAV-tól
Március 10-től folyamatosan érkeznek a NAV-tól a gépjárműadó-határozatok a győri autósokhoz is.
2026. Március 19. 07:06, csütörtök | Helyi
Jó hír: csökken nálunk a koronavírus örökítőanyag koncentrációja
Országos szinten stagnált a koronavírus örökítőanyagának átlagkoncentrációja a szennyvízben – közölte a Nemzeti Népegészségügyi és Gyógyszerészeti Központ (NNGYK) honlapján.
2026. Március 18. 08:27, szerda | Helyi
Kiszedték az uszadékfát a holtágról
A Sporthorgász Egyesületek Győr-Moson-Sopron Megyei Szövetsége megkereste a győri önkormányzatot a Mosoni-Duna holtágon egyre nagyobb gondot okozó uszadékfa eltávolításával kapcsolatosan.
