Városlista
2026. június 20, szombat - Rafael

Hírek

2016. November 07. 10:10, hétfő | Kék hírek
Forrás: ORFK Kommunikációs Szolgálat

Nem volt eseménytelen a hétvége

Nem volt eseménytelen a hétvége

Ez történt az elmúlt 72 órában.

Az elmúlt 72 órában a rendőrök 136 személyi sérüléses közúti közlekedési baleset helyszínén intézkedtek, melyből 6 halálos kimenetelű közlekedési balesetben 6 személy vesztette életét, 36 súlyos és 94 könnyű sérüléssel végződött.

A szolgálatot ellátó állomány összesen 456 személyt fogott el, közülük 101 főt az ellenük érvényben lévő körözés alapján, 265 főt bűncselekmény elkövetésén értek tetten. 571 személyt állítottak elő, köztük 243 főt bűncselekmény elkövetésének gyanúja miatt és további 50 személyt ittas vezetés gyanúja miatt. Biztonsági intézkedést 353 esetben foganatosítottak.

Magyarország területére 2016. november 4-én 0 óra és 2016. november 6-án 24 óra közötti időszakban 282 fő szándékozott illegálisan bejutni a magyar-szerb határon. A rendőrök és a katonák 180 főt megakadályoztak az ország területére történő illegális belépésben, 92 főt feltartóztattak és átkísértek az ideiglenes biztonsági határzáron.

Magyarország területén 24 fő határsértőt fogtak el a rendőrök és további 4 személy ellen közokirat-hamisítás miatt indult büntetőeljárás.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 19. 13:00, péntek | Kék hírek

Új vezető irányítja a Nemzeti Védelmi Szolgálatot és a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Irodát

Új vezetőket nevezett ki a Pósfai Gábor belügyminiszter a Nemzeti Védelmi Szolgálat (NVSZ) és a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda élére (KR NNI) - közölte a Belügyminisztérium az MTI-vel csütörtökön.

2026. Június 16. 13:00, kedd | Kék hírek

Megöltek egy 85 éves nőt Budapesten, keresik az elkövetőt

Gyilkosság történt hétfőn éjszaka Budapesten, a Práter utcában, az áldozat egy 85 éves nő, az elkövetőt keresik - derül ki a Budapesti Rendőr-főkapitányság közléséből, amelyet a police.hu oldalon hoztak nyilvánosságra.

2026. Június 08. 11:00, hétfő | Kék hírek

Második világháborús bomba került elő Gyulafirátóton

Második világháborús szovjet bomba került elő a Veszprémhez tartozó Gyulafirátóton, a Felső újsoron - közölte a Magyar Honvédség tűzszerész ügyelete vasárnap délután az MTI-vel.