Hírek
2014. Június 14. 09:50, szombat |
Sport
Forrás: InfoVáros | Borbás Bálint
Németh Balázs: Hasznos teszt Misanóban
Az idén a FIM Superstock 1000 Kupa versenyein érdekelt Németh Balázs e hét elején sikeres és hasznos tesztet teljesített csapatával, az olasz Pedercini Racing Teammel a Marco Simoncelli Misano World Circuit versenypályán. A bajnokság következő futamát is itt rendezik majd jövő hétvégén, így a magyar pilóta a lehető legjobb helyen gyakorolhatott.
A 26. születésnapját csütörtökön ünneplő motoros, aki jelenleg 17 megszerzett pontjával a FIM Superstock 1000 Kupa bajnoki pontversenyének 11. helyét foglalja el, eredményesnek értékelte az egynapos tesztet, és már alig várja, hogy versenykörülmények között is birtokba vegye a misanói ringet Kawasakijával.
Németh Balázs
„Versenynaptárunkban az imolai futamot követő hosszú kényszerpihenőt sikerült megszakítanom egy misanói teszttel. Míg csapatunk Superbike EVO-s alakulata éppen Malajziából készült visszarepülni, mi Lorenzo Savadorival és szerelőikkel a nem kevésbé forró éghajlatú, Marco Simoncelli nevét viselő Misano World Circuit felé vettünk utunkat. Mindig nagy hatással van rám az a látvány, ami az olasz pályákon fogadja az odalátogatót. Óriási tömeg és nagyon színes kavalkád kora reggeltől, ami csak a pályazárás közelében oszlik valamelyest. A rendezők most nem bajlódtak a versenyzők kategóriába sorolásával. Mindenki korlátozás nélkül vehette igénybe a pályát az egész nap folyamán. Így rengeteget motorozhattam, aminek nagyon örültem. Annak kevésbé, hogy alig tudtam tiszta kört futni a nagy forgalom miatt. A tesztet nagyon hasznosnak értékelem, hisz azon a versenypályán körözhettem, amely a következő versenyhelyszínünk lesz. Sikerült tesztelni néhány futómű-beállítást, tehát nem teljesen nulláról indulunk majd a versenyhétvégén. Nagy izgalommal várom a következő futamot. Remélem, folytatódik sikeres szereplésem, és sem engem, sem csapattársaimat nem hátráltatja műszaki probléma.”
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 21. 07:15, szerda | Sport
Férfi vízilabda Eb - Ötméteres dráma után elődöntős a magyar válogatott
A magyar válogatott ötméteresekkel 15-14-re legyőzte a címvédő és világbajnok spanyol csapatot a belgrádi férfi vízilabda Európa-bajnokság középdöntőjének zárófordulójában kedden, ezzel bejutott a legjobb négy közé.
2026. Január 20. 07:14, kedd | Sport
125 éves az MLSZ - Csányi: négy év múlva ott leszünk a vb-n
Négy év múlva ott lesz a magyar válogatott a labdarúgó-világbajnokságon - jelentette ki Csányi Sándor elnök, amikor az M4 Sportnak nyilatkozott a Magyar Labdarúgó Szövetség 125 éves fennállása alkalmából rendezett emléktábla-avatáso
2026. Január 19. 07:03, hétfő | Sport
Férfi kézilabda Eb - Az olaszok legyőzésével középdöntős a magyar válogatott
A magyar férfi kézilabda-válogatott középdöntőbe jutott az Európa-bajnokságon, mivel vasárnap 32-26-ra legyőzte Olaszországot a csoportkör második fordulójában, Kristianstadban.
2026. Január 18. 08:14, vasárnap | Sport
Szoboszlai büntetőt hibázott, a Liverpool nem tudott győzni
Szoboszlai Dominik az első félidőben büntetőt hibázott, csapata, a címvédő Liverpool pedig csak 1-1-es döntetlent ért el a vendég Burnley ellen az angol labdarúgó-bajnokság 22. fordulójában.
