Városlista
2026. április 28, kedd - Valéria

Hírek

2010. Július 27. 07:33, kedd | Kék hírek
Forrás: HírTV

Nyolc házat kellett kiüríteni a bomba miatt

Nyolc házat kellett kiüríteni a bomba miatt

Nyolc házat kellett ideiglenesen kiüríteni a Somogy megyei Nagybajomban egy II. világháborús robbanószerkezet miatt hétfőn.

 

Bíró Gábor, a Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője a Független Hírügynökségnek elmondta, hogy a 61-es főút bevezető szakasza közelében, egy építés alatt álló házhoz hoztak homokot, abban volt a bomba.

 

A környéket délután egy óra után az érintett útszakasszal együtt lezárták, nyolc házat ideiglenesen kiürítettek. A tűzszerészek rövid idő alatt kiérkeztek és elszállították a robbanószerkezetet, a házak lakói visszatérhettek otthonukba.

 

(FH)

 

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 23. 14:00, csütörtök | Kék hírek

Hazahozták a Mexikóban elfogott magyar drogbárót

Hazahozták a Mexikóban elfogott magyar drogbárót, aki már meg is kezdte börtönbüntetését - közölte a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda (KR NNI) szerdán a police.hu oldalon.

2026. Április 17. 14:00, péntek | Kék hírek

Őrizetbe vették Halásztelek polgármesterét

Őrizetbe vették Halásztelek polgármesterét - közölte Központi Nyomozó Főügyészség csütörtökön közleményben az MTI-vel.

2026. Április 16. 10:00, csütörtök | Kék hírek

Második világháborús légvédelmi repeszlőszerek kerültek elő Lepsényben

Második világháborús magyar légvédelmi repeszlőszerek és hozzájuk tartozó hüvelyek kerültek elő a Fejér vármegyei Lepsényben - közölte a Magyar Honvédség 1. Tűzszerész és Folyamőr Ezred a Facebook-oldalán szerdán.

2026. Április 14. 14:00, kedd | Kék hírek

A bíróság letartóztatta a Váci úti tragikus baleset okozásával gyanúsított férfit

A Budai Központi Kerületi Bíróság egy hónapra elrendelte a Váci úti tragikus baleset okozásával gyanúsított férfi letartóztatását - tájékoztatta a Fővárosi Törvényszék hétfőn az MTI-t.