Hírek
2016. Október 28. 11:56, péntek |
Helyi
Forrás: Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság
Nyugdíjas rendőröket köszöntöttek Győrben
Váczi Attila rendőr alezredes, a Győri Rendőrkapitányság vezetője ünnepélyes keretek között köszöntötte azt a közel 100 nyugdíjas kollégát, akik elfogadták meghívását.
Nyugállományú rendőrök részére szervezett találkozót 2016. október 27-én 16 órakor a Győri Rendőrkapitányság. A rendezvényt Váczi Attila rendőr alezredes kapitányságvezető ünnepi beszéddel nyitotta meg, majd emléklappal és ajándékkal köszöntötte a 60 év feletti, kerek évfordulós nyugdíjas rendőröket. A megemlékezésen megjelent vendégek egy kellemes hangulatú vacsora közben felelevenítették szakmai múltjukat és a fegyveres testületnél átélt élményeiket.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 25. 08:06, szerda | Helyi
Ismét pályázhatnak a győri iskolák: 50 millió forintos támogatási keret nyílt meg
Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata 2026-ban is meghirdette a „Győri Iskolák Támogatása” pályázatot, amelynek célja a városban működő oktatási intézmények fejlesztése, valamint az önkormányzati tulajdonú iskolaépületek állag
2026. Március 25. 08:05, szerda | Helyi
Indul a tavaszi Egészség-Piac Győrben – mutatjuk az első öt helyszínt
Tavasszal ismét elindul az Egészség-Piac lakossági egészségmegőrző programsorozat Győrben.
2026. Március 25. 07:04, szerda | Helyi
Béremelés és juttatásemelés a GYHG-nál
A szakszervezet, az üzemi tanács és a győri GYHG vezetése közösen döntött március 19-én,
2026. Március 24. 08:24, kedd | Helyi
A rangadó után: a számok nem hazudnak
A számok mögé nézve is kirajzolódik, milyen intenzitású és kiélezett csatát hozott a Győri Audi ETO KC és az FTC-Rail Cargo Hungaria szerdai rangadója.
