Hírek
2019. Szeptember 04. 06:20, szerda | Belföld
Öngyilkosság: Leugrott egy férfi a Heim Pál Gyermekkórház lépcsőházából
Az Origo információi szerint hétfő délután egy férfi leugrott a budapesti Heim Pál Gyermekkórház lépcsőházából, a helyszínen meghalt. A gyanú szerint öngyilkos lett.
Az esettel kapcsolatban megkerestük a rendőrséget. Azt írták, szeptember 2-án, délután kaptak egy bejelentést, ami szerint egy férfi egy VIII. kerületi kórház lépcsőházából leugrott és a helyszínen meghalt.
"A bűncselekmény gyanúja nem merült fel, így a Budapesti Rendőr-főkapitányság közigazgatási hatósági eljárást indít, hogy vizsgálja az eset körülményeit" – tették hozzá.
Forrás: origo.hu
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 04. 16:00, szerda | Belföld
NAV: az Adótraffipax rovatból tájékozódni lehet, hogy hol és milyen típusú ellenőrzések várhatók
2026. Február 04. 09:00, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: egyértelmű, hogy kinek a győzelmével fog végződni az ukrajnai háború
Egyértelmű, hogy kinek a győzelmével fog végződni az ukrajnai háború, ezért Brüsszelnek teljesen felesleges eurómilliárdokat elégetnie, hiszen ezzel csak meghosszabbítják az öldöklést
