Hírek
2020. Március 12. 21:32, csütörtök | Belföld
Óriási lángok Tiszaújvárosban
A tűzoltók a legsúlyosabb riasztással érkeztek a helyszínre. Csaknem ötven tűzoltó oltja a lángokat Tiszaújvárosban, nyolc vízsugárral és két vízágyúval dolgoznak - olvasható a Borsod-Abaúj-Zemplén megyei hírportálon, a bOON.hu-n
Megsemmisítésre váró anyagok gyulladtak ki egy hulladékmegsemmisítő melletti raktárban Tiszaújvárosban – tájékoztatott a megyei katasztrófavédelmi igazgatóság.
Körülbelül háromszáz négyzetméteren csaptak fel a lángok.
Még körülbelül ötven négyzetméteren ég a hulladék, valamint több zárt konténer Tiszaújvárosban. A munkálatokat az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság műveleti szolgálata irányítja.
A tűzhöz a helyi hivatásos és létesítményi, valamint a mezőcsáti, a miskolci, a mezőkövesdi és a hajdúnánási hivatásos tűzoltókat riasztották, akik a katasztrófavédelmi műveleti szolgálat irányítása mellett több oldalról támadva oltják a lángokat.
A katasztrófavédelmi mobil labor is kiérkezett a helyszínre, hogy a megfelelő méréseket elvégezze a levegőben - írja a Borsod Online.
Forrás: origo.hu
Kép: boon.hu
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 05. 07:33, péntek | Belföld
3,1 százalékkal nőtt a kiskereskedelmi forgalom
2025. December 05. 07:30, péntek | Belföld
A minimálbér 11, a garantált bérminimum 7 százalékkal nő
Közvetlenül hétszázezer család jövedelmi viszonyait javítja a jövő évi bérmegállapodás - hangsúlyozta Orbán Viktor miniszterelnök a dokumentum aláírásán csütörtökön Budapesten.
2025. December 04. 07:17, csütörtök | Belföld
A jövő év március-áprilisában kezdik a sorozatgyártást a CATL debreceni akkumulátorgyárában
Jövőre, az engedélyektől függően várhatóan márciusban vagy áprilisban megkezdődik a sorozatgyártás a CATL debreceni akkumulátorgyárában
2025. December 04. 07:16, csütörtök | Belföld
Szalay-Bobrovniczky Kristóf: hathavi fegyverpénzt kapnak a katonák
Hathavi fegyverpénzt kapnak a katonák - jelentette be a honvédelmi miniszter a Facebook-oldalán szerdán.
