Hírek
2019. Február 04. 12:48, hétfő | Belföld
Öt napig feküdt holtan a lakásában a maffiaper büntársa
Meghalt a kecskeméti maffiaper egykori vádlottja, a Dózsa György úti halálos balesettel vádolt M. Richárd egykori bűntársa, M. Péter.
A férfi otthon szenvedett súlyos balesetet, holttestére pedig öt nappal később talált rá az egyik ismerőse – írja a Ripost.
M. Péter a kecskeméti maffiaper másodrendű vádlottja volt. Többek között emberölés előkészületével, fegyvercsempészéssel és lőfegyverrel való visszaéléssel vádolta az ügyészség. Ennek a bűnszervezetnek volt a tagja a Dózsa György úti halálos baleset okozásával vádolt M. Richárd is.
Forrás: origo.hu
Kép: Illusztráció- napi.hu
Ezek érdekelhetnek még
2026. Augusztus 04. 07:47, kedd | Belföld
BKK: fejlesztések kezdődnek a Nagykörút teljes megújulásáig
2026. Augusztus 04. 07:00, kedd | Belföld
Új műsorvezetőkkel és főszerkesztővel indul az M1 Híradó augusztus második felében
Új műsorvezetőkkel és főszerkesztővel indul az M1 Híradó augusztus második felében - közölte a Duna Médiaszolgáltató Zrt. Sajtó és Marketing Irodája hétfőn az MTI-vel.
