Hírek
2015. Május 11. 09:37, hétfő |
Bulvár
Forrás: InfoGyőr
Rá se lehet ismerni - Így megváltozott Tolvai Reni
Tolvai Renáta 2010-ben vált ismertté, a Megasztár tehetségkutató nyerteseként. 2011-ben jelent meg az első lemeze Ékszer címmel. Az első kislemez az albumról és egyben elsőként megjelent saját dala a Hagylak menni című szerzemény lett. Majd évekig, inkább külsejéről, és szintén a Megasztárban szereplő Kállay Saunders Andrással való kapcsolatáról szóltak a hírek.

A nagy változást a 2015-ös év hozta az énekesnőnek, új albuma jelent meg, és külseje is teljesen átalakult. 2015 elején két videoklipet is leforgatott, az egyiket a Do! című dalához, a másikat Metzker Viktória közreműködésével az I rise dalhoz.
Ma már szőke hajszínt leváltotta vörösre, és a kilói miatt sem bántják. Nézegetve a régi fotókat, szinte felismerhetetlen.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 30. 10:00, csütörtök | Bulvár
Sziget - A nulladik napon több generáció bulizhat együtt
Az idei Sziget fesztivál nulladik napján több generáció bulizhat együtt; a program összehozza azokat, akik az elmúlt három évtizedben tették különlegessé a fesztivált -
2026. Július 28. 05:00, kedd | Bulvár
Facebook-vita alakult ki arról, hogy mi történt Takács Péter asztalán, amíg kivonult a Házból
Magyar Péter valamilyen iratot elvett vagy odatett a volt egészségügyi államtitkár parlamenti asztalára hétfőn, miután az ellenzéki frakció kivonult az ülésteremből.
2026. Július 26. 05:00, vasárnap | Bulvár
Testvérpár is van a 201. Anna-bál szépei között
A balatonfüredi Windisch Laurát választották a 201. Anna-bál szépének, első udvarhölgye a debreceni Tollas Viktória, második udvarhölgye pedig a saját testvére, Windisch Regina lett.
2026. Július 24. 13:00, péntek | Bulvár
Freddie Mercury-szobrot avatnak Balatonszemesen
A Queen Fesztivál kiemelt eseményeként szombaton, Balatonszemesen, a Zenepavilonnál avatják fel Magyarország első köztéri Freddie Mercury-mellszobrát - közölték a szervezők az MTI-vel.
