Hírek
2011. Október 12. 09:30, szerda |
Helyi
Forrás: eto.hu
Rekordszámban utaznak a győri szurkolók a szombati, debreceni rangadóra
Fantasztikus győri szurkolás várható Debrecenben, soha nem látott nagy létszámú ETO drukker érkezhet a hétvégén a csúcsrangadóra.
A mostani jelentkezések szerint 11 autóbusz indul szombaton reggel 9 órakor a klubháztól, és többen autóval vágnak neki a hajdúsági kirándulásnak - írja az eto.hu.
Az ETO FC nemcsak azoknak a belépőjegyét fizeti, akik a szurkolói buszon ülnek majd, hanem azokét is, akik más módon jutnak el a cívis városba. Őket is arra kérik, hogy jelezzék a h.kovari@eto.hu e-mail címre részvételüket, hogy tudják, meddig van szabad hely a vendégszektorban (eddig majdnem 200-an jelezték, hogy gépkocsival utaznak). Az mindenesetre már a mostani létszámból jól látszik, hogy idegenbeli mérkőzésen ilyen nagy távolságra még soha nem kísérte el ennyi szurkoló a csapatot.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 05. 08:19, péntek | Helyi
UNI Győri Úszó SE: kiváló eredmények a CECJM 2025 válogatott viadalon
„A CECJM 2025 válogatott versenyen egyesületünket nagy megtiszteltetés érte: két úszónk, Zámbó Anna Villő és Bergendi Gellért is bekerült a magyar válogatottba.
2025. December 05. 08:07, péntek | Helyi
Lámpát, zebrát kap Győrújfalun a veszélyes csomópont
Régi problémája oldódik meg hamarosan Győrújfalunak és a szigetközi főút használóinak: a Fő téri csomóponthoz jelzőlámpát helyeznek, így hamarosan gyalogátkelőhely is épülhet a forgalmas kereszteződésben.
2025. December 05. 07:07, péntek | Helyi
Négy győri városrészben is elindul az Adventi Ablakvadászat
Különleges fénybe öltözik Ménfőcsanak, Gyárváros, Győrszentiván és Kismegyer.
2025. December 04. 08:31, csütörtök | Helyi
Adventi Jótékonysági Faház: 19 szervezetet támogathatunk
A város egyik legszebb adventi hagyományát idén is nagy érdeklődés övezi:
