Hírek
2019. November 28. 11:20, csütörtök | Belföld
Riasztást adott ki a DM
Hamis, nyereményjátékra felhívó SMS-üzeneteket küldenek ismeretlenek a dm nevében, hívja fel a figyelmet közleményében a drogérialánc. A résztvevőknek nagy értékű nyereményt ígérnek, amennyiben megadják a személyes adataikat.
A drogéria felhívja a figyelmet arra, hogy a nyereményjátékhoz nincs köze, és kéri az üzenetek címzettjeit, hogy ne reagáljanak az SMS-ekre, ne adjanak meg személyes adatokat.
Itt közöljük a vállalat állásfoglalását az esettel kapcsolatban:
„Nyereményjátékainkat kizárólag hivatalos kommunikációs csatornáinkon hirdetjük meg, és bonyolítjuk le: hivatalos közösségi média csatornáinkon (Facebook vagy Instagram), az active beauty print és online magazinban, üzleteinkben megrendezett játékok keretében vagy a dm.hu/nyeremenyjatek vagy a dm-egyuttegymasert.hu weboldalakon. SMS alapú nyereményjátékokat nem szervezünk." – hívta fel a figyelmet Kanyó Roland, a dm marketing és PR menedzsere.
A drogérialánc az eset kapcsán külön cikkben foglalta össze, hogyan tudjuk felismerni és elkerülni a hamis nyereményjátékokat. Ez ide kattintva érthető el.
Forrás: origo.hu
Kép: Illusztráció - Shutterstock
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 05. 14:00, kedd | Belföld
A közlekedésfejlesztésre fordítható uniós források hazahozataláról tárgyal Brüsszelben Vitézy Dávid
A közlekedés- és infrastruktúrafejlesztésre fordítható európai uniós források minél gyorsabb hazahozataláról és felhasználásáról kezd tárgyalást a közlekedési és beruházási miniszteri poszt várományosa Brüsszelben
2026. Május 05. 13:00, kedd | Belföld
Tarr Zoltán: újra nyitva áll Európa a magyar fiatalok előtt
2026. Május 05. 11:00, kedd | Belföld
Magyar Péter: szabad tudomány nélkül nincs szabad ország
2026. Május 05. 09:00, kedd | Belföld
Radnai Márk: Balásy Gyula próbálja felmenteni magát, de semmi sem lesz elfelejtve
Balásy Gyula a NER multimilliárdosa elcsukló hangon próbálja felmenteni magát
