Hírek
2010. Augusztus 06. 14:49, péntek |
Bulvár
Forrás: HírTV
Robbie Williams megnősül
Feleségül veszi amerikai barátnőjét Robbie Williams brit popsztár Kaliforniában – írta pénteken a Sun című brit lap. A 36 éves zenész négy éve ismerkedett meg a most 31 éves Ayda Field amerikai színésznővel, akinek tavaly kérte meg a
A Sun információi szerint az esküvőt szombaton, a kaliforniai partoktól 32 kilométernyire található Santa Catalina nevű szigeten tartják. A vendégeknek egy kis kaliforniai kikötőben kell megjelenniük, ahonnan egy komp szállítja őket a szigetre.
A lap értesülései szerint a pár igyekezett minél kevesebb vendéget meghívni a bensőségesre tervezett szertartásra, amelynek részleteit nagy titokban tartják. A család és barátok csak az előző héten tudták meg a dátumot, és a kevés meghívottnak alig mondtak valamit a szertartás menetéről - írta a lap. Arról nem írt a Sun, hogy kik lesznek ott az esküvőn.
(FH)
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 27. 07:40, hétfő | Bulvár
A Guardian értesülése szerint Bécsből magángépek szállítják el az Orbán-kormány alatt meggazdagodottak vagyonát
Folyamatosan szállnak fel Bécsből olyan magánrepülőgépek, amelyek állítólag az Orbán-kormány idején meggazdagodottak vagyonát szállítják
2026. Április 24. 17:00, péntek | Bulvár
Május 8-án rendezik meg a Magyar Fagylalt Napját
Május 8-án rendezik meg a Magyar Fagylalt Napját, amelyhez a tervek szerint mintegy háromszáz cukrászda és fagylaltozó csatlakozik országszerte.
2026. Április 09. 14:00, csütörtök | Bulvár
Korda Györgyöt és Balázs Klárit ábrázoló domborművet avattak fel a budapesti repülőtéren
2026. Április 08. 18:00, szerda | Bulvár
Elhunyt Czigány György
Április 6-án 94 éves korában elhunyt Czigány György József Attila- és Erkel Ferenc-díjas költő, író, újságíró, érdemes művész, a Magyar Rádió népszerű Ki nyer ma? című műsorának alapító műsorvezetője
