Hírek
2018. Június 07. 06:15, csütörtök | Bulvár
Szabó Erikával startol a Balatoni nyár
Június 18-tól indul a Balatoni Nyár: a Duna Televízió magazinműsora a hét minden napján képernyőn lesz, a nézők által jól ismert műsorvezetőgárdához pedig idén Szabó Erika és Forró Bence is csatlakozik.
Újoncként csatlakozik az immár nyolcadik évadához érkező Balatoni Nyár csapatához Szabó Erika és Forró Bence. A magazinműsorban Erika Vida Péter partnereként, Bence pedig Kraszkó Zita oldalán köszönti majd a nézőket. Őket vezeti majd fel Rátonyi Kriszta és Harsányi Levente az első hetekben.

A műsor ebben az évben is június közepétől augusztus végéig jelentkezik a hét minden napján – hétfőtől szombatig reggel 8 és 10 óra között, vasárnap 6.45-től 8-ig.
„A Balatoni Nyár a Duna Televízió népszerű műsora, a nézők minden évben várják, nem véletlen, hogy immár nyolcadik éve töretlenül követik nemcsak a képernyőn, de a közösségi médiában is. Idén is érdemes lesz a Balatoni Nyárral indítani a vakáció napjait, hiszen a sporttól a zenén át egészen a gasztronómiáig és a turizmusig érdekesebbnél érdekesebb témákat mutatnak majd be a műsorvezető párosok és a meghívott vendégek.” - árulta el Medveczky Balázs, a Duna Médiaszolgáltató Nonprofit Zrt. Televíziós Médiaszolgáltatási Igazgatója.

A Balatoni Nyár a hét minden napján látható lesz, hétfőtől szombatig friss adásokkal, vasárnaponként pedig a hét legjobb pillanatait összefoglaló epizóddal várja az érdeklődőket a televízió elé, és természetesen a forgatási helyszínre, a révfülöpi mólóra is, ahol a közönség a műsor részesévé válhat, találkozhat a vendégekkel és a műsorvezetőkkel egyaránt - közölte az MTVA.
Forrás: origo.hu
Kép: Kaszner Nikolett
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 30. 10:00, csütörtök | Bulvár
Sziget - A nulladik napon több generáció bulizhat együtt
Az idei Sziget fesztivál nulladik napján több generáció bulizhat együtt; a program összehozza azokat, akik az elmúlt három évtizedben tették különlegessé a fesztivált -
2026. Július 28. 05:00, kedd | Bulvár
Facebook-vita alakult ki arról, hogy mi történt Takács Péter asztalán, amíg kivonult a Házból
Magyar Péter valamilyen iratot elvett vagy odatett a volt egészségügyi államtitkár parlamenti asztalára hétfőn, miután az ellenzéki frakció kivonult az ülésteremből.
2026. Július 26. 05:00, vasárnap | Bulvár
Testvérpár is van a 201. Anna-bál szépei között
A balatonfüredi Windisch Laurát választották a 201. Anna-bál szépének, első udvarhölgye a debreceni Tollas Viktória, második udvarhölgye pedig a saját testvére, Windisch Regina lett.
2026. Július 24. 13:00, péntek | Bulvár
Freddie Mercury-szobrot avatnak Balatonszemesen
A Queen Fesztivál kiemelt eseményeként szombaton, Balatonszemesen, a Zenepavilonnál avatják fel Magyarország első köztéri Freddie Mercury-mellszobrát - közölték a szervezők az MTI-vel.
