Hírek
2017. Október 31. 07:30, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Szalagkorlátnak ütközött és kigyulladt egy teherkocsi Gyöngyöshalásznál
Szalagkorlátnak csapódott és kigyulladt kedden kora reggel egy nyerges vontató az M3-as autópálya 76-os kilométerszelvényénél, Gyöngyöshalász térségében, a Miskolc felé vezető irányban
- közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) kedden reggel az MTI-vel. A rendőrség honlapja szerint személyi sérülés nem történt.
A tűzoltók áramtalanították a járművet, és a kifolyt üzemanyag miatt a helyszínre kérték a közútkezelő szakembereit.
A forgalom egy sávon halad az érintett útszakaszon.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 08. 14:00, hétfő | Belföld
Magyar Péter: a Tisza-kormány alatt nem lesznek illegális migránsok Magyarországon
A Tisza Párt kormánya alatt nem lesznek illegális migránsok Magyarországon és \"aki mást állít, az hazudik és becsapja a saját szavazóit is\" - közölte Magyar Péter miniszterelnök vasárnap a Facebook-oldalán.
2026. Június 08. 09:00, hétfő | Belföld
A miniszterelnök és az oktatási miniszter is köszöntötte a pedagógusokat
A pedagógusokat köszöntötte Magyar Péter miniszterelnök és Lannert Judit oktatási és gyermekügyi miniszter vasárnap.
2026. Június 08. 07:03, hétfő | Belföld
Szimpátiatüntetést tartottak a lemondásra felszólított közjogi méltóságok és állami intézményvezetők mellett Budapesten
Szimpátiatüntetést tartottak a Magyar Péter miniszterelnök által lemondásra felszólított közjogi méltóságok és állami intézményvezetők mellett vasárnap Budapesten, a Sándor-palotánál.
2026. Június 07. 16:00, vasárnap | Belföld
Kármán András: bizalmat kapott Magyarország és a jelenlegi gazdaságpolitikai irány a három nagy hitelminősítőtől
Bizalmat kapott Magyarország és ezzel a jelenlegi költségvetési, gazdaságpolitikai irány is
