Hírek
2010. Február 20. 06:31, szombat |
Kék hírek
Forrás: HírTV
Szegeden kerültek meg a luxusautók
Egy Olaszországból és egy Németországból lopott BMW-t foglaltak le a rendőrök Szegeden. Az olasz járművet egy biztonságtechnikai társaság távfelügyeleti központjának jelezése után találták meg péntek délben. A helyszínre érkező n
A rendőröknek az intézkedéskor feltűnt, hogy egy német rendszámú, X5-ös típusú BMW is áll az utcában, ezért annak az adatait is lekérték a nyilvántartásból. Ekkor derült ki, hogy azt az autót meg a német rendőrök keresik. A körözés egyébként egy nappal korábban került fel a Schengeni Információs Rendszerre. Az egyenruhások egy közeli szálláshelyről két szerb állampolgárságú férfit állítottak elő az üggyel kapcsolatban. Kihallgatásuk pénteken kora este még tartott - tájékoztatott Szenti Szabolcs, a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője.
A Szegedi Rendőrkapitányság a két autót lefoglalta, és értesítette az ORFK Nemzetközi Bűnügyi Együttműködési Központ schengeni kapcsolattartó egységét. Ők intézik majd el, hogy az autók visszakerüljenek tulajdonosaikhoz.
(FH)
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 04. 14:00, szerda | Kék hírek
Ötmillió forint értékű marihuána
Újabb két feltételezett drogkereskedőt fogtak el a fővárosi nyomozók.
2026. Február 04. 11:00, szerda | Kék hírek
Üres teásdoboz érkezett a márkás cipő helyett
Befejezték a nyomozást azzal a fiatal férfival szemben, aki az elmúlt hónapokban több embert is megkárosított különböző online adásvételi csoportokban elkövetett csalásokkal.
2026. Január 31. 10:43, szombat | Kék hírek
A GVH 235 millió forintos bírságot szabott ki az eMAG Magyarország Kft.-re
2026. Január 30. 13:44, péntek | Kék hírek
Bekábszerezve lövöldözött Balatonszepezden
A Veszprémi Járási Ügyészség indítványára elrendelte a bíróság annak a 60 éves férfinak a letartóztatását, aki január 28-án este kábítószer hatása alatt lövöldözött a balatonszepezdi házának udvarán.
